Magnez + wit. B6, suplement diety, 60 tabletek

3,59
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100003344

MAGNEZ + Wit. B6 APTEO to złożony preparat doustny, który wspiera równowagę elektrolitową oraz łagodzi zmęczenie. Zapobiega skurczom mięśniowym oraz działa wzmacniająco na zęby i kości.

Ostrzeżenia

- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu

Producent

Synoptis Pharma Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Stosować preparat w ramach suplementacji magnezu i witaminy B6. Wskazany szczególnie przy skurczach mięśniowych, zmęczeniu i nadmiernym stresie oraz polecany osobom spożywającym duże ilości kawy, alkoholu lub palącym papierosy.

Skład

1 tabletka zawiera 60 mg magnezu (16% ZDS*) i 5 mg witaminy B6 (357% ZDS*), substancje dodatkowe. *ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Waga

60 tabletek

Właściwości

Preparat ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego. Jest suplementem diety, który przyczynia się do uzupełnienia w organizmie poziomu magnezu i witaminy B6. Dzięki temu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, usprawniając jego pracę i łagodząc uczucie zmęczenia. Magnez uczestniczy w procesie przemian cukrów, białek i lipidów, stymulując znaczną liczbę enzymów komórkowych, zwłaszcza tych działających synergicznie z witaminami z grupy B. Przeciwdziała bolesnym skurczom mięśniowym. Witamina B6 zwiększa przyswajalność magnezu z przewodu pokarmowego oraz redukuje jego wydalanie w czasie mikcji (oddawania moczu). Połączenie witaminy B6 i magnezu działa łagodząco na drażliwość.

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.