MAM Deep Sea Boy, smoczek uspokajający, 2-6 miesięcy, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,21

O produkcie

100019340

Dzięki specjalnie wyprofilowanej tarczce i szyjce, smoczek MAM Animals jest idealnie dopasowany do żuchwy i nie podrażnia skóry dziecka.

Właściwości

Jedwabisty silikon MAM - 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

Funkcjonalny design - Zaprojektowany dla zdrowego rozwoju jamy ustnej - MAM Animals ma ortodontyczny kształt idealnie dostosowany do faz rozwoju żuchwy. Smoczek dopasowuje się indywidualnie do buzi dziecka i zawsze pozostaje we właściwej pozycji.

Mała i lekka tarczka - Duże otwory i specjalna warstwa wewnętrzna sprawiają, że tarczka jest dobrze dopasowana i przyjazna dla skóry dziecka. Łatwy przepływ powietrza zapobiega powstawaniu podrażnień.

Kółko tarczki - Dzięki małemu rozmiarowi nigdy nie przeszkadza dziecku, a rodzicom zapewnia pewny chwyt. Umożliwia także łatwe mocowanie klipsa MAM.

Skład

Dane techniczne:
Ilość szt. w opakowaniu: 1
Wiek: 2-6 miesięcy
Materiał: Silikon
Wymiary: 145 x 95 x 37
Waga: 0,019 [kg]

Producent

MAM Baby

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.