MAM, Air, Super Love, smoczek uspokajający, 2-6m, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,98

O produkcie: MAM, Air, Super Love, smoczek uspokajający, 2-6m, 1 sztuka

100022508

Opis

Smoczek uspokajający. 


Właściwości

Smoczki MAM są efektem wyjątkowej pracy zespołowej MAM z pediatrami, dentystami i ortodontami. Duże otwory zapewniają dopływ odpowiedniej ilości powietrza, co w połączeniu z wyprofilowaną tarczką sprawia, że smoczek MAM Air nie podrażnia skóry dziecka. Badania potwierdzają, że 94% dzieci od razu akceptuje Jedwabisty silikon MAM dzięki jego miękkiej powierzchni.

  • 94% akceptacji dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM miękkiego i delikatnego Jedwabistego silikonu. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.
  • Mała i lekka tarczka - duże otwory i specjalna warstwa wewnętrzna sprawiają, że tarczka jest dobrze dopasowana i przyjazna dla skóry dziecka. Łatwy przepływ powietrza zapobiega powstawaniu podrażnień. Tarczka smoczka MAM Air była wielokrotnie nagradzana za swój innowacyjny kształt.
  • Wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej - dzięki symetrycznemu i ortodontycznemu kształtowi smoczek jest dopasowany do faz rozwoju żuchwy.
  • Prosty w użyciu - kółko tarczki nigdy nie przeszkadza i zawsze umożliwia pewny chwyt. Ułatwia także mocowanie klipsa.
  • Smoczek dopasowuje się indywidualnie do buzi dziecka i zawsze pozostaje we właściwej pozycji.

Przeznaczenie

wiek dziecka: 2-6 miesięcy


Dystrybutor

MG BABY PRZEMYSŁAW FELICKI

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.