MAM, smoczek uspokajający Air, od 2 do 6 miesiąca, boy, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,99

O produkcie: MAM, smoczek uspokajający Air, od 2 do 6 miesiąca, boy, 1 sztuka

100017793

Opis

Smoczki MAM są efektem wyjątkowej pracy zespołowej MAM z pediatrami, dentystami i ortodontami. Duże otwory zapewniają dopływ odpowiedniej ilości powietrza, co w połączeniu z wyprofilowaną tarczką sprawia, że smoczek MAM Air 2-6 nie podrażnia skóry dziecka.

Właściwości

- Jedwabisty silikon MAM - 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

- Innowacyjna tarczka - tarczka smoczka MAM Air 2-6 była wielokrotnie nagradzana za swój innowacyjny kształt. Duże otwory, lekka i wygodna budowa sprawiają, że skóra niemowlaka ma swobodny kontakt z powietrzem. Smoczek nie podrażnia i nie uczula.

- Funkcjonalny design - zaprojektowany dla zdrowego rozwoju jamy ustnej - MAM Air ma ortodontyczny kształt idealnie dostosowany do faz rozwoju żuchwy. Smoczek dopasowuje się indywidualnie do buzi dziecka i zawsze pozostaje we właściwej pozycji.

- Kółko tarczki - dzięki małemu rozmiarowi nigdy nie przeszkadza dziecku, a rodzicom zapewnia pewny chwyt. Umożliwia także łatwe mocowanie klipsa MAM.

Przeznaczenie

Dla dzieci od 2 do 6 miesiąca życia.

Producent

MG BABY PRZEMYSŁAW FELICKI

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.