Akcesoria dla mam i kobiet w ciąży

  (36)

Poród stanowi ogromne przeżycie. Wiąże się też z dużymi zmianami związanymi z funkcjonowaniem organizmu. Jak przygotować się na ten moment? W jakie akcesoria dla mam oraz kobiet w ciąży się zaopatrzyć? O czym należy pamiętać?

Sortuj według
Akcesoria dla mam

Akcesoria dla mam

Przydatne akcesoria dla mam oraz kobiet w ciąży

Akcesoria dla kobiet w ciąży najlepiej kompletować już w 1 trymestrze. Przydatne będą m.in. produkty nadające skórze elastyczności i zapobiegające rozstępom. Pod koniec 2 trymestru można rozpocząć zbieranie rzeczy do szpitalnej wyprawki. Co warto ze sobą wziąć? Lista obejmuje m.in. termometr, sterylizator, chusteczki nawilżające. O akcesoria dla mam warto spytać się wcześniej położnej. Wiele cennych informacji uzyskuje się też na zajęciach w szkole rodzenia.

Akcesoria, które mogą ułatwić poród jak i funkcjonowanie po porodzie

Aby przyszykować się do rozwiązania, dobrze nabyć akcesoria dla kobiet w ciąży ułatwiające poród i połóg. Do podstawowych rzeczy, które trzeba mieć, zaliczają się m.in. podkłady poporodowe, pasy na brzuch. Do niezbędnych elementów należą również podpaski oraz majtki poporodowePomocne mogą okazać się także akcesoria dla mam wspomagające karmienie piersią, jak np. laktatory, wkładki laktacyjne, osłonki na brodawki.

Marki powiązane z kategorią: Akcesoria dla mam