ManiMe, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
61,97

O produkcie: ManiMe, suplement diety, 90 kapsułek

100049705

Opis

ManiMe, suplement diety, 90 kapsułek to preparat, którego składniki wpływają korzystnie na kondycję i wygląd paznokci.


Właściwości

Preparat, dzięki swoim składnikom:

  • wzmocnia i wspiera zdrowie i kondycję paznokci,
  • dba o piękny wygląd paznokci.

Suplement diety ManiMe zawiera 11 wyselekcjonowanych składników, w tym cynk pomagający zachować zdrowe paznokcie, ekstrakt ze skrzypu polnego wspierający remineralizację organizmu i zawierający krzemionkę pomagającą utrzymać paznokcie w optymalnej kondycji oraz aminokwas siarkowy - cysteinę.

  • wysoka zawartość biotyny

Dzienna porcja suplementu diety ManiMe dostarcza aż 1 mg biotyny.

  • ekstrakt z borówki czarnej

Suplement diety ManiMe zawiera skoncentrowany ekstrakt z borówki czarnej DER 4:1, co oznacza, że do uzyskania 1 g ekstraktu z borówki użyto 4 g surowca.

Ekstrakt ze skrzypu polnego, dzięki krzemionce, pomaga utrzymać paznokcie w optymalnej kondycji.
Suplement diety ManiMe zawiera ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) standaryzowany na 32 % krzemionki DER 20:1.

Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej zawiera wiele cennych witamin i składników mineralnych. Wspomaga witalność organizmu.
Suplement diety ManiMe zawiera ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) DER 20:1.

Cynk pomaga w utrzymaniu zdrowych paznokci. Wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu węglowodanów, makroskładników odżywczych, kwasów tłuszczowych, witaminy A. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Mangan wspiera prawidłowe tworzenie tkanek łącznych oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witamina B5 (kwas pantotenowy) przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Metylosulfonylometan (MSM, metylosiarczan metanu lub dimetylosulfon) jest organicznym związkiem chemicznym zawierającym siarkę. MSM jest związkiem obecnym w każdej komórce wszystkich żywych organizmów i jest im niezbędny do życia. OptiMSM® to forma siarki organicznej (metylosulfonylometanu), poddana wieloetapowej destylacji, która umożliwia uzyskanie czystości surowca na poziomie 99,9%.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.


Tabela

MANIME W 3 KAPSUŁKACH: RWS*
L-lizyna 300 mg  
L-prolina 300 mg  
L-cysteina 300 mg  
Ekstrakt ze skrzypu polnego 300 mg  
w tym krzemionka 96 mg  
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej 300 mg  
Metylosulfonylometan (MSM) OptiMSM® 200 mg  
Ekstrakt z borówki czarnej 200 mg  
Kwas pantotenowy 100 mg 1667%
Biotyna 1000 µg 2000%
Cynk 15 mg 150%
Mangan 1 mg 50%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: chlorowodorek L-lizyny; składnik kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; L-prolina; L-cysteina; ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) standaryzowany na 32 % krzemionki DER 20:1; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) DER 20:1; metylosulfonylometan (MSM) OptiMSM®; ekstrakt z owoców borówki czarnej (Vaccinium myrtillus L.) DER 4:1; D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); cytrynian cynku (cynk); glukonian manganu (mangan); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; D-biotyna (biotyna).


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli: 3 kapsułki.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku występowania chorób lub stosowania produktów leczniczych skonsultuj przyjmowanie suplementu diety z lekarzem. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie.


Producent

Health Labs Care S.A.


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.