MateRegen Gel, żel przeciw zrostom wewnątrzmacicznym, 5 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

329,98

O produkcie: MateRegen Gel, żel przeciw zrostom wewnątrzmacicznym, 5 ml

100010581

Opis

MateRegen Gel to sieciowany żel z kwasem hialuronowym opracowany w celu zapobiegania zrostom wewnątrzmacicznym.

Właściwości

MateRegen Gel to sterylny, niepirogeniczny, przezroczysty, lepko-sprężysty, ulegający rozkładowi żel cząsteczkowy, składający się z usieciowanych cząsteczek hialuronianu pochodzenia nieodzwierzęcego . Żel jest umieszczony w szklanej strzykawce z nasadką elastomerową, elastomerową końcówką tłoka i plastikowym tłokiem i nie zawiera żadnych składników leczniczych pochodzących od ludzi lub zwierząt. MateRegen Gel stosowany jest jako ulegająca rozkładowi i fragmentaryczna bariera adhezyjna w celu wypełnia wnęki wewnątrzmaciczne po zabiegu chirurgicznym i zapewnia oddzielenie operowanych powierzchni podczas gojenia oraz wspiera naturalne procesy gojenia.

Przeznaczenie

Do stosowania u pacjentek, które przeszły zabiegi/operacje wewnątrzmaciczne, w celu zapobiegania lub zmniejszenia ryzyka tworzenia się zrostów.

Ostrzeżenia

Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na kwas hialuronowy lub jego pochodne. Produktu nie należy stosować u pacjentów z infekcjami lub zanieczyszczeniami w operowanym miejscu.

Dystrybutor

MERINGER SP. Z O.O.

Producent

Meringer

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.