Maxifem Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,20

O produkcie

100010025

Maxifem jest suplementem diety nie zawierającym hormonów, odpowiednim dla kobiet w okresie menopauzy i postmenopauzalnym.

Właściwości

Maxifem jest suplementem diety nie zawierającym hormonów, odpowiednim dla kobiet w okresie menopauzy i postmenopauzalnym. Maxifem zawiera naturalne fitoestrogeny z takich grup związków jak izoflawony otrzymywane z soi (Glycine max L.), uzupełnione resweratrolem, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Ekstrakt z chmielu (Humulus lupulus L.) przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz uspokaja i sprzyja zapadnięciu w zdrowy sen. Ekstrakt z siemienia lnianego (Linum usitatissimun L.) wspomaga perystaltykę jelit i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość w 1 kapsułce %RWS* w 1 kapsułce
Izoflawony sojowe 50 mg
nie określono
Resweratrol 5 mg
nie określono
Ekstrakt z chmielu 30 mg nie określono
Ekstrakt z siemienia lnianego 10 mg nie określono
Witamine E 12 mg 100 %
Witamina B6 1,4 mg 100 %
Kwas foliowy 200 mcg 100 %

*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: olej słonecznikowy, składniki otoczki (żelatyna, substancja zagęszczająca: glicerol, woda oczyszczona, barwniki: tlenek żelaza czarny, tlenek żelaza czerwony, dwutlenek tytanu), ekstrakt sojowy (Glycine maxL), ekstrakt z chmielu (Humulus lupulus L.), resweratrol, octan DL-alfa-tokoferylu, ekstrakt z siemienia lnianego (Linum usitatissimun L), emulgator (destylowane monoglicerydy), substancja glazurująca (wosk pszczeli), chlorowodorek pirydoksyny, kwas pteroilomonoglutaminowy.

Jak stosować

Spożywać podczas posiłku lub po posiłku. Dla optymalnej skuteczności zalecane jest spożycie przez co najmniej trzy miesiące.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Produkt przeznaczony dla dojrzałych kobiet.

Waga

Masa netto: 23,8 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.