Md-Tissue, roztwór do iniekcji, 10 ampułek po 2 ml

Dostępny
792,99
Darmowa dostawa

O produkcie

100032343

Roztwór do wstrzykiwań.

Właściwości

D-TISSUE jest wyrobem medycznym poprawiającym zakres ruchu poprzez zapobieganie fizjologicznym procesom starzenia zachodzącym w TKANCE ŁĄCZNEJ. Działa jako bariera przeciwko wolnym rodnikom, równoważy proces fizjologicznego starzenia się tkanki łącznej. 

Skład

Skład: Kolagen + Kwas askorbinowy, Glukonian magnezu, Chlorowodorek pirydoksyny, Ryboflawina, Chlorowodorek tiaminy  
Substancje pomocnicze: Ascorbic acid, Magnesium gluconate, Pyridoxine hydrochloride, Riboflavin, Thiamine hydrochloride, NaCl, woda do wstrzyknięć. 

Jak stosować

Iniekcje MD-TISSUE mogą być podawane wyłącznie przez wykwalifikowany personel.

Przeznaczenie

Iniekcje MD-TISSUE mogą być podawane w celu:

  • Złagodzenia miejscowych dolegliwości bólowych związanych z ruchem.
  • Zabezpieczenia przed wolnymi rodnikami.
  • Przeciwdziałania fizjologicznym procesom starzenia się tkanki łącznej.
  • Preparat może być stosowany również u pacjentów wymagających suplementacji kolagenu oraz miejscowego leczenia, hamującego procesy starzenia.
     

Ostrzeżenia

Brak zaobserwowanych przypadków nadwrażliwości na MD-TISSUE. Niemniej jednak, pacjenci, u których zaobserwowano nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, powinni przed jego zastosowaniem zostać poddani próbie uczuleniowej polegającej na punktowym wstrzyknięciu 0,1 ml preparatu w okolice przedramienia lub ramienia, a następnie powinni być obserwowani przez 1 godzinę.

Oczyszczenie i odkażenie skóry są konieczne przed i po podaniu preparatu. Bakterie saprofityczne mogą spowodować utworzenie się ropnia w miejscu wkłucia.

Chronić przed oddziaływaniem promieni słonecznych i zamarzaniem. Warunki przechowywania i użytkowania: 2-30°C. PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. Nie używać jeśli zamknięcie jest naruszone lub jeśli fiolka jest nieszczelna. Zawartość fiolki musi zostać podana natychmiast po otwarciu. Nie używać jeśli opakowanie jest uszkodzone.

Możliwe skutki uboczne

Niewielkie zaczerwienienie w okolicy wkłucia może wynikać z mechanicznego skutku wprowadzenia igły lub z reakcji skóry. Podanie preparatu może wywołać takie objawy jak pieczenie/ ból w miejscu iniekcji, które ustępują zwykle samoistnie w ciągu 5-10 minut po wykonanym zabiegu.

Waga

Masa/objętość netto: 10 x 2 ml

Dystrybutor

AMBRA GROUP S.C.

Producent

GUNA S.p.a., Via Palmanova 71, 20132 Mediolan, Włochy

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.