Medel Elite My17, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

Marka: MEDEL

Wyrób medyczny, ciśnieniomierz naramienny, urządzenie automatyczne.

Dostępny
207,15

O produkcie: Medel Elite My17, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

100021972

Opis

Ciśnieniomierz Medel Elite My17, to automatyczny ciśnieniomierz naramienny. Posiada certyfikat ESH (Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego).

Właściwości

Duży, czytelny i podświetlany ciekłokrystaliczny ekran.
 • Duży i wyraźny wyświetlacz LCD o powierzchni 90 cm2, z możliwością dodatkowego podświetlenia, umożliwia dokładne odczytanie wyników, nawet w trudnych dla ludzkiego oka warunkach.


  Funkcja T3.

 • Komfort i wiarygodność pomiaru wspiera funkcja T3. Funkcja służy do sprawdzenia średniej wartości ciśnienia tętniczego krwi. Średnia jest wyświetlana po dokonaniu 3 pomiarów w ciągu 15 minut z zachowaniem 2-3 minutowych odstępów między badaniami.


  Wskaźnik nieregularnej pracy serca (IHB - Irregular Heart Beat).

 • Jeśli na wyświetlaczu pojawi się symbol pustego serca, oznacza to iż aparat wykrył nieregularną pracę serca. Jeśli taki pomiar, pojawi się kilka razy w ciągu tygodnia, należy skonsultować się z lekarzem. Funkcja ta może pomoże zdiagnozować ewentualne choroby serca i układu krwionośnego.


  Zatwierdzony przez ESH (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego).

 • Ciśnieniomierz spełnia normy jakie narzuca ESH. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przeprowadzane badanie da prawidłowe i wiarygodne wyniki.


  Technologia Fuzzy Logic.

 • W oscylometrycznej metodzie pomiaru, z której korzystają automatyczne ciśnieniomierze Medel, technologia Fuzzy Logic jest wykorzystywana do filtrowania zakłóceń powstałych w wyniku ruchów pacjenta, a także związanych z nieregularną pracą serca. W efekcie pozwala to otrzymać poprawne i wiarygodne wyniki pomiaru.


  Zakres pomiaru.

 • Ciśnieniomierz Medel Elite MY14 ma szeroki zakres pomiaru ciśnienia od 0 do 300 mm Hg, stąd może być z powodzeniem wykorzystany również do pomiaru ciśnienia również u dzieci oraz u chorych z niedociśnieniem.


  Zasilanie przez mini USB.

 • Istnieje możliwość wykorzystania popularnego mini USB do zasilania ciśnieniomierza. Ciśnieniomierz MEDEL ELITE jest urządzeniem medycznym klasy IIa certyfikowanym zgodnie z dyrektywą MDD/9/42/EWG (norma CE 0123).


  Do urządzenia dołączony jest oryginalny mankiet Medel w wersji SOFT INFLATE 22 - 42 cm.


 • Skład

  Zestaw zawiera: ciśnieniomierz Medel Elite, uniwersalny mankiet Medel 22 - 42 cm, baterie AA 1,5 V - 4 sztuki, torbę do przechowywania i przenoszenia zestawu, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

  Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz tętna

  Dystrybutor

  Novamed Sp. z o.o.
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.