Medel Soft, ciśnieniomierz nadgarstkowy, 1 sztuka

Marka: MEDEL
Dostępny
121,94

O produkcie: Medel Soft, ciśnieniomierz nadgarstkowy, 1 sztuka

100021969

Opis

Ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją IHB (Irregular Heart Beat - wskaźnik nieregularnej pracy serca). Rozmiar mankietu: 13,5 - 21,5 cm.

Właściwości

Bardziej komfortowe i dokładne mierzenie ciśnienia
 • Nowy ciśnieniomierz nadgarstkowy Medel Soft jest wyposażony w innowacyjną technologię pomiaru, która może wykryć ciśnienie podczas pompowania mankietu, zapewniając bardziej komfortowy i dokładny pomiar. Mankiet nadgarstkowy ma wymiary: 13,5- 21,5 cm.


  Medel Soft posiada wskaźnik nadciśnienia i poziomu naładowania baterii

 • Ciśnieniomierz pokazuje nie tylko poziom zmierzonego ciśnienia ale także czy jest ono zbyt wysokie, czy mieści się w normie. Ciśnieniomierz zasilany jest dwoma bateriami AAA i pokazuje poziom naładowania baterii, by wiedzieć kiedy je wymienić.


  Pamięć 60 pomiarów

 • Medel Soft jest wyposażony w bardzo duży wyświetlacz, dzięki czemu wynik pomiaru jest czytelny. Ciśnieniomierz posiada pamięć 60 ostatnich pomiarów, nie trzeba ich notować. Uśrednianie 3 ostatnich wyników pomaga w ocenie stanu zdrowia.


  Wskaźnik arytmii

 • Jeśli na wyświetlaczu pojawi się symbol pustego serca, oznacza to iż aparat wykrył nieregularną pracę serca. Jeśli taki pomiar, pojawi się kilka razy w ciągu tygodnia, należy skonsultować się z lekarzem. Funkcja ta może pomoże zdiagnozować ewentualne choroby serca i układu krwionośnego.


  5 lat gwarancji. Urządzenie medyczne klasy II a.


 • Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz tętna

  Dystrybutor

  Novama Cloud SA
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.