Medela Swing Maxi, laktator elektryczny, podwójny, 1 sztuka

Marka: MEDELA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

683,83

O produkcie: Medela Swing Maxi, laktator elektryczny, podwójny, 1 sztuka

100011301

Opis

Prosty w obsłudze laktator elektryczny, posiada wszystkie zalety modelu Swing oraz o wiele mocniejszy silniczek umożliwiający odciąganie pokarmu z obu piersi równocześnie.

Właściwości

Laktator Swing maxi firmy Medela posiada wszystkie zalety modelu Swing oraz o wiele mocniejszy silniczek umożliwiający odciąganie pokarmu z obu piersi równocześnie. Odciąganie z obu piersi równocześnie pozwala uzyskać przeciętnie o 18% mleka więcej i trwa o połowę krócej niż odciąganie pojedyncze.

Więcej mleka o wyższej wartości energetycznej
W przeciwieństwie do laktatorów pojedynczych, Medela Swing maxi odciąga pokarm z obu piersi jednocześnie, co pozwala uzyskać większą ilość mleka o wyższej wartości energetycznej.

Łatwy i wygodny w obsłudze
Dzięki prostej konstrukcji laktator Swing maxi firmy Medela można zawsze zabrać ze sobą. Można go łatwo złożyć i rozłożyć w celu wyczyszczenia, a wszystkie jego elementy mogą być sterylizowane w mikrofalówce.

Technologia 2-Phase Expression
Technologia 2-Phase Expression opracowana przez firmę Medela odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią, zapewniając najwyższy możliwy komfort matkom odciągającym pokarm. Odciąganie w technologii 2-Phase Expression rozpoczyna się od krótkich, szybkich ruchów ssących trwających do momentu wypływu pokarmu, po których następują wolniejsze ruchy ssące mające na celu odciągnięcie mleka. Przyciski zwiększania/zmniejszania umożliwiają ustawienie najlepszego pod względem komfortu i wypływu mleka poziomu podciśnienia odciągania.


Dystrybutor

MEDELA

Producent

MEDELA AG
Lewinowska 8
Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.