Medifolic, kwas foliowy 400 µg, 90 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

7,15

O produkcie

100018489

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający kwas foliowy. 

Skład

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą. 

Dzienne spożycie

Kobiety planujące ciążę i w ciąży: 1 tabletka na dobę. Kobiety, które urodziły w przeszłości dzieci dotknięte wadą cewy nerwowej: dawkowanie należy skonsultować z lekarzem. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.

Przeznaczenie

Postępowanie medycznego dla kobiet w planujących ciążę i w ciąży.

Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Dystrybutor

Vitama S.A.,
ul. Bonifaterska 17,
00-203 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.