Miramile Nasal, spray do nosa, 20ml

Dostępny
23,32

O produkcie

100016056

Spray do nosa. 

Właściwości

Miramile Nasal zawiera mieszaninę olei roślinnych o właściwościach nawilżających, zmiękczających, smarujących i ochronnych. Mają one na celu złagodzenie i zabezpieczenie suchej podrażnionej błony śluzowej. Preparat zawiera również olejki eteryczne. Mieszanina olei roślinnych tworzy barierę ochronną na śluzówce w postaci hydrofobowej warstwy. Wyrób pomaga również usunąć zalegający śluz. Nawilża i łagodzi podrażnioną śluzówkę oraz zmniejsza swędzenie.

Skład

Glicerydy średniołańcuchowe (olej MCT), olej z rokitnika, olej z nagietka, olejek z pomarańczy słodkiej, olejek eteryczny eukaliptusowy, olejek eteryczny tymiankowy, octan dl-α-tokoferylu (witamina E).

Jak stosować

Dorośli oraz dzieci w wieku 3 lat i powyżej: zaleca się 1 do 3 rozpyleń do każdego nozdrza, 3 razy na dobę. Do stosowania w jamie nosowej. Wstrząsnąć przed użyciem. Po rozpyleniu należy łagodnie zacisnąć razem nozdrza na kilka sekund.

Przeznaczenie

Miramile Nasal stosowany jest w celu łagodzenia objawów takich jak suchość nosa, podrażnienia, swędzenie i strupki w nosie. Objawy te mogą być spowodowane niską wilgotnością powietrza w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, działaniami niepożądanymi niektórych leków, przeziębieniem i innymi chorobami górnych dróg oddechowych lub związanymi z wiekiem zmianami błony śluzowej i niską wilgotnością w jamie nosowej.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować u niemowląt i mały dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Unikać dostania się produktu do oczu. W przypadku rozpylenia na ubrania może pozostawić plamy.

Waga

20 ml netto

Dystrybutor

Valentis Polska Spółka z o.o.
Krakowiaków 50
02-255 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.