Pureline Czas na prawidłowy metabolizm cukrów, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
25,71

O produkcie

100021514

Pureline Czas na prawidłowy metabolizm cukrów to  suplement diety zawierający w swoim składzie Morwę Białą (Morus alba L.), która zawiera substancje mające wpływ na obniżenie poziomu cukru we krwi oraz zmniejszające prawdopodobieństwo zachorowania na miażdżycę.

Właściwości

Zawarta w produkcie Biała Morwa pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi i przyczynia się do utrzymania równowagi metabolizmu węglowodanów w organizmie. Ze względu na dużą zawartość związków o różnej budowie chemicznej, które obniżają poziom glukozy we krwi, morwa biała jest skutecznym środkiem wspomagającym leczenie cukrzycy typu II. Mechanizm działania związków pozyskiwanych z morwy polega na hamowaniu aktywności enzymów zaangażowanych w metabolizm cukrów. Enzymy te odpowiadają za przemiany w jelicie cienkim cukrów złożonych do glukozy. Dzięki zmniejszeniu aktywności wspomnianych enzymów proces wchłaniania glukozy zostaje spowolniony i przyczynia się do ograniczenia glikemii występującej po posiłku

Tabela

  Składniki aktywne

Zawartość w 1 kapsułce  

  *RWS%

  Liście morwy białej     

  500 mg

-

w tym: 1-dezoksynojirmycyny (DNJ-2 %) 

10mg

-

*Referencyjna wartość spożycia - RWS

Skład

Składniki: Mielone, sproszkowane liście morwy białej (Morus alba L.), otoczka kapsułki (żelatyna, substancja glazurująca: glicerol, woda oczyszczona)

Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustni najlepiej spożyć około pół godziny przed posiłkiem.

Dzienne spożycie

1 kapsułka raz dziennie, najlepiej spożyć około pół godziny przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  • Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  • U osób stosujących terapię insulinową lub doustne leki hipoglikemizujące stosować produkt po konsultacji z lekarzem.

  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią, przed przyjęciem produktu, powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Waga

Masa netto: 1 kapsułka zawiera 625 mg x 60 kaps. = 37,5 g

Producent

Medfuture Sp. z o.o.

Pl. Powstańców Śląskich 16-18

53-314 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.