Mosbito, odstraszające plastry na komary, 12 sztuk

Marka: MOSBITO
Dostępny
14,79

O produkcie

100009437

Plaster na odzież, meble, wózek jest nasączony geraniolem, którego zapach skutecznie odstrasza komary i meszki.

Właściwości

Plaster na odzież, meble, wózek jest nasączony geraniolem, którego zapach skutecznie odstrasza komary i meszki. Plaster, po przyklejeniu do ubrania lub przedmiotu w bliskim otoczeniu wytwarza aurę zapachową, która jest przyjemna dla człowieka, a uciążliwa dla komarów.

Plastry Natura Mosbito:

  • zapewniają komfort podczas letnich wędrówek bez drapania i odganiania się od owadów
  • zawierają 100% naturalnych składników
  • są praktyczne i łatwe w użyciu, do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • idealny środek dla dzieci

Plastry Mosbito Natura zawierają naturalne olejki: Citronella i eukaliptusowy.

Plastry z olejkiem Citronella MOSBITO Natura wydzielają zapach olejku Citronella, dzięki czemu zapewniają komfort podczas spacerów i letnich wędrówek. Dzięki innowacyjnej formie, produkt wytwarza przyjemną aurę zapachową, jest praktyczny i łatwy w użyciu. Wystarczy tylko zdjąć warstwę ochronną plastra, a następnie przykleić płatek do ubrania.

Dodatkowym atutem olejku Citronella jest fakt, że jego zapachu nie lubią komary.

Plastry MOSBITO działają do 12 godzin bez potrzeby ciągłego smarowania, spryskiwania lub stosowania innych środków. Kompozycja oparta na naturalnych olejkach roślinnych sprawia, że produkt może być stosowany przez dzieci.

Jak stosować

Zdjąć warstwę ochronną plastra, a następnie przykleić na odzież w pobliżu odsłoniętych części ciała (np. ręce, nogi, szyja) lub na przedmioty w bliskim otoczeniu (np. stół, krzesło, wózek, namiot).

Producent

Verco

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.