Moskito Guard, odstraszający balsam na komary, kleszcze, meszki, 75 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

45,26

O produkcie: Moskito Guard, odstraszający balsam na komary, kleszcze, meszki, 75 ml

100010576

Opis

Skuteczny i bezpieczny w użyciu balsam zamknięty w trwałym aluminiowym flakonie z atomizerem. Odstrasza kleszcze, komary, muszki i inne owady.

Właściwości

Skuteczny i bezpieczny w użyciu balsam zamknięty w trwałym aluminiowym flakonie z atomizerem. Zapewnia długotrwałą ochronę przed komarami do 8 godzin oraz kleszczami i meszkami do 2 godzin. Zawiera 20% ikarydyny – bardzo skutecznej i zarazem bezpiecznej substancji aktywnej w postaci łagodnego balsamu o pięknym delikatnym zapachu. Balsam jest bezpieczny dla dzieci już powyżej 2 roku życia , oraz dla kobiet w ciąży. Nawilża i pielęgnuje skórę a dodatkowo jest wodoodporny. Dozwolony w kabinie pasażerskiej samolotu Solidne i bezpieczne opakowanie 75 ml zapewni codzienną ochronę dla 1 osoby aż do 2 tygodni!Rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz zgodny z wytycznymi profilaktyki malarii w Polsce.

Skład INCI

Składniki aktywne: ikarydyna 20g/100g.

Pojemność

75 ml

Producent

Dakem

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.