Mosquito S.O.S aerozol przeciw kleszczom, komarom i meszkom, 125 ml

Dostępny
7,99

O produkcie

100041157

Mosquito S.O.S aerozol przeciw kleszczom, komarom i meszkom 125 ml działa odstraszająco na komary i meszki przez 4 godziny po aplikacji. Preparat zniechęca też kleszcze przez 2 godziny od zastosowania. Należy aplikować go bezpośrednio na skórę.

Właściwości

  • 3 składniki aktywne.
  • Skuteczne odstraszanie insektów.
  • Produkt dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.
  • Wygodna postać aerozolu.

Substancją czynną aerozolu jest butyloacetyloaminopropionian etylu. Składnik odstrasza komary, kleszcze, meszki, osy, mrówki, pchły, wszy i karaluchy. Charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa, dlatego preparaty, które go zawierają, mogą stosować także małe dzieci. Substancja zaaplikowana na skórę nie powoduje podrażnień i alergii. Składnik nie jest toksyczny i łatwo zmyć go z ciała. Należy do biodegradowalnych repelentów.

Składnikiem aerozolu przeciw kleszczom, komarom i meszkom Mosquito S.O.S, który zamówisz w naszej drogerii internetowej, jest również ikarydyna. Substancja odstrasza i powstrzymuje owady. Insekty odlatują ze skóry czy ubrania spryskanego ikarydyną. Składnik, podobnie jak butyloacetyloaminopropionian etylu, uchodzi za bezpieczny w stosowaniu. Odstraszające działanie aerozolu wspomaga olejek z eukaliptusa cytrynowego. Substancja wykazuje też właściwości łagodzące, antyseptyczne i przeciwzapalne. 

Jak stosować

Niewielką ilość repelentu należy rozpylić w odległości około 20 cm na miejsce narażone na ukąszenie. Na twarz nanosić pośrednio: nanieść repelent na dłoń, a następnie lekko natrzeć skórę. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie wdychać par produktu. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować produktu na dłonie dzieci. Chronić oczy, usta, nos. Nie spożywać repelentu, nie nanosić na odzież.

Aplikacja na skórę: 1 raz dziennie- dzieci od 3. roku życia, 2 razy dziennie- dzieci od 12. roku życia oraz osoby dorosłe.

Producent

Instytut Dermokosmetyków Ideepharm Sp. z o.o.
ul. Jugowicka 10
30-443 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.