Muconatural Complete, syrop-żel, 128 g

Syrop-żel w 100% naturalny, który chroni błonę śluzową, nawilżający.

Dostępny
26,98

O produkcie: Muconatural Complete, syrop-żel, 128 g

100009838

Opis

Nazwa Muconatural Complete
Nazwa międzynarodowa -
Dawka -
Postać syrop-żel
Wielkość opakowania 128 g
Działanie/właściwości
  • leczenie kaszlu (suchego i mokrego)

Muconatural Complete syrop-żel 128 g jest wyrobem medycznym w 100% naturalnym i nie zawierającym  środków konserwujących, barwników, czy innych syntetycznych substancji pomocniczych.


Właściwości

Muconatural Complete to preparat przeznaczony dla osób, które borykają się z kaszlem suchym lub mokrym. Produkt może być stosowany przy objawach związanych z zakażeniami dróg oddechowych. Preparat zawiera składniki, które wspierają odpowiednie nawodnienie śluzu. Pomagają ułatwić usuwanie wydzielin droga fizjologiczną.

  • Wyselekcjonowany składnik flawonoidowy z tymianku – wspiera walkę z wolnymi rodnikami. Pomaga uchronić błonę śluzową przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Składnik polisacharydowy z babki lancetowatej i miód – mają właściwości mukoadhezyjne. Pomagają zmniejszyć lepkość śluzu i poprawić jego nawilżenie. Wspierają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą powodować podrażnienie.
  • Miód (mieszanka miodu akacjowego i wielokwiatowego) – jest stosowany w celu nawilżenia śluzówki. Pomaga ukoić podrażnione gardło. Wspiera ochronę błony śluzowej przed czynnikami zewnętrznymi.

Muconatural Complete może być przyjmowany przez dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia. Preparat zawiera naturalne aromaty owocowe, które odpowiadają za jego smak. Produkt nie może być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. W butelce mogą być widoczne niewielkie, nierozpuszczone cząstki stałe, które wynikają z naturalnego składu wyrobu. Do opakowania dołączono łyżkę miarową, ułatwiającą porcjowanie preparatu.

Preparat Muconatural Complete zawiera cukier trzcinowy. To produkt wolny od glutenu. Miód zastosowany w produkcie pochodzi głównie z północnej Europy.

Kiedy brać Muconatural Complete?

Preparat Muconatural Complete można przyjmować w przypadku kaszlu. Można stosować go do 4 razy w ciągu doby.

Jak długo można stosować Muconatural Complete?

Producent nie wskazuje maksymalnego czasu stosowania preparatu Muconatural Complete. W razie utrzymywania się objawów zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Czy stosowanie Muconatural Complete w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie podaje informacji na temat możliwości stosowania preparatu Muconatural Complete przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.


Skład

Skład: Kompleks Poliflav M.A.: frakcja polisacharydowa babki lancetowatej i frakcja flawonoidowa tymianku, miód. Pozostałe składniki: cukier trzcinowy; woda; sok cytrynowy; naturalne aromaty pomarańczowy, cytrynowy i brzoskwiniowy; guma ksantanowa, guma arabska. D


Jak stosować

Jak często stosować Muconatural Complete?

Dzieci 1-6 lat: 5 ml ( 1 łyżka miarowa) 2 razy na dobę
Dzieci powyżej 6 lat: 10 ml (2 łyżki miarowe) 2 razy na dobę
Dorośli: 10 ml ( 2 łyżki miarowe) 2-3 razy na dobę

W razie potrzeby syrop można przyjmować do 4 razy na dobę, również w krótkich odstępach czasu.


Przeznaczenie

Kiedy stosować Muconatural Complete?

Muconatural Complete to wyrób medyczny wskazany do stosowania w leczeniu suchego i mokrego kaszlu oraz w szczególności w leczeniu kaszlu związanego z zakażeniami górnych dróg oddechowych.


Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od źródeł ciepła i światła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu starannie zamknąć butelkę.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia butelki.

Obecność niewielkich, nierozpuszczonych cząstek stałych wynika z naturalnego składu syropu i nie pogarsza jego właściwości.


Waga

128 g netto


Dystrybutor

OPELLA HEALTHCARE POLAND SP. Z O.O.

Producent

Podmiot odpowiedzialny
Opella Healthcare Poland Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.