Mumio Shilajit Mocne Kości, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera wyciąg z Mumio, który wspomaga układ kostny.

Dostępny
23,19

Klienci kupili również

O produkcie: Mumio Shilajit Mocne Kości, 60 kapsułek

100003592

Opis

Mumio Shilajit Mocne Kości 60 kapsułek to suplement diety zawierający składniki wspierające utrzymanie mocnych kości.


Właściwości

Mumio Shilajit Mocne Kości to suplement diety w postaci kapsułek. Jego formuła opiera się na substancji mumio (shilajit), która jest naturalnym wytworem przyrody. Powstaje poprzez odkładanie się nacieków skalnych w jaskiniach położonych na obszarze Himalajów. Mumio to silny, nietoksyczny adaptogen o prozdrowotnych właściwościach. Jest źródłem kwasu fulwowego — wielocząsteczkowego związku o zróżnicowanej budowie zaliczającego się do kwasów humusowych. Mumio wspomaga działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, immunomodulujące, antyoksydacyjne i przeciwzapalne, dzięki czemu ma wiele prozdrowotnych właściwości.

  • Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego. Wspiera stymulowanie komórek do syntezowania związków wapnia w układzie kostnym. Przyczynia się do regenerowania uszkodzonej tkanki kostnej i utrzymywania zdrowych kości. Może też uczestniczyć w procesie normalizowania zrostu kości*.
  • Pomaga we wzmacnianiu prawidłowych funkcji organizmu. Ułatwia regulowanie poziomu cholesterolu we krwi, hemoglobiny, erytrocytów i leukocytów**.
  • Wspomaga wytrzymałość organizmu, przyczyniając się do wzmacniania wydolności serca i układu krążenia***.
  • Z uwagi na właściwości przeciwzapalne, wspomaga naturalne mechanizmy obronne organizmu****.

Jak dawkować Mumio Shilajit Mocne Kości?

Spożywaj 1 lub 2 kapsułki suplementu diety dziennie. Porcję produktu Mumio Shilajit Mocne Kości najlepiej popij wodą. Pamiętaj, aby nie przekraczać rekomendowanej dobowej ilości preparatu.

Kiedy brać Mumio Shilajit Mocne Kości?

Możesz stosować suplement diety Mumio Shilajit Mocne Kości w trakcie rekonwalescencji po przebytych urazach. Produkt jest też zalecany osobom starszym, przemęczonym, wyczerpanym i osłabionym oraz kobietom w okresie menopauzy. Może być również spożywany przez osoby, u których stwierdzono niedobór wapnia w celu stymulowania komórek do syntezowania tego minerału w układzie kostnym. Suplement diety sprawdzi się też wspomagająco w profilaktyce osteomalacji i osteoporozy.

Czy stosowanie Mumio Shilajit Mocne Kości w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Suplement diety Mumio Shilajit Mocne Kości nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Mumio Shilajit Mocne Kości?

Zrezygnuj ze spożywania suplementu diety, jeśli jesteś uczulony na jakikolwiek składnik preparatu. Ponadto produktu nie powinieneś podawać dzieciom. Pamiętaj też, że suplement nie powinien być stosowany jako alternatywa dla zróżnicowanej diety.

*https://www.researchgate.net/profile/Dorota-Wydro/publication/270960791_Adaptogeny_-_przydatne_suplementy_i_alternatywa_dla_lekow_Adaptogens_-_usefull_supplements_and_an_alternative_to_drugs/links/55c4d62108aebc967df38159/Adaptogeny-przydatne-suplementy-i-alternatywa-dla-lekow-Adaptogens-usefull-supplements-and-an-alternative-to-drugs.pdf

**https://digilib.k.utb.cz/bitstream/handle/10563/30838/tran_2014_dp.pdf?sequence=1&isAllowed=y

***https://www.researchgate.net/profile/Dorota-Wydro/publication/270960791_Adaptogeny_-_przydatne_suplementy_i_alternatywa_dla_lekow_Adaptogens_-_usefull_supplements_and_an_alternative_to_drugs/links/55c4d62108aebc967df38159/Adaptogeny-przydatne-suplementy-i-alternatywa-dla-lekow-Adaptogens-usefull-supplements-and-an-alternative-to-drugs.pdf

****https://digilib.k.utb.cz/bitstream/handle/10563/30838/tran_2014_dp.pdf?sequence=1&isAllowed=y


Tabela

Wartość odżywcza1 kapsułka2 kapsułki
Mumio (shilajit) wyciąg200 mg (w tym nie mniej niż 40 mg kwasu fulwowego)400 mg (w tym nie mniej niż 80 mg kwasu fulwowego)

Skład

Składniki: Mumio (shilajit) w proszku - wyciąg, żelatyna (składnik otoczki kapsułki), maltodekstryna, stearynian magnezu, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).


Jak stosować

Doustnie, popić szklanką wody.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 lub 2 kapsułki.


Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników leku. Preparat nie jest wskazany dla osób w ciąży i matek karmiących.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Dystrybutor

Laboratoria Natury Sp. z o.o.,
20-228 Lublin,
ul. Zawieprzycka 8D


Producent

Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.