Nanovix silver katar, spray do nosa, 20 ml

Dostępny
15,27

O produkcie

100019670

Nanovix Silver Katar to wyrób medyczny, który wspomaga leczenie i łagodzi stany zapalne nosa, spowodowane przez infekcje bakteryjne i grzybicze.

Właściwości

Składniki wyrobu medycznego w postaci sprayu powlekają śluzówkę jamy nosowej, zapewniając ochronę przeciwbakteryjną. Nanosrebro i olejek eukaliptusowy skutecznie udrażniają górne drogi oddechowe, redukują wydzielinę z nosa i poprawiają oddychanie. Wyrób medyczny Nanovix Silver Katar wspomaga procesy regeneracji błony śluzowej nosa i przywraca jej naturalne funkcje obronne. Spray łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie oraz odkażająco dzięki zawartości nanocząsteczek srebra i miedzi.

Skład

Składniki: woda, gliceryna, chlorek sodu, karboksymetyloceluloza, polisorbat 20, olejek eukaliptusowy, srebro aXonnite®, złoto aXonnite®, miedź aXonnite®.

Jak stosować

Przed pierwszym użyciem należy kilkukrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Należy umieścić aplikator w otworze nosowym i naciskając rozpylić 1-2 dawki. Aplikacje powtarzać wielokrotnie, w zależności od potrzeb.

Przeznaczenie

Nanovix Silver Katar może być stosowany wspomagająco w leczeniu oraz łagodzeniu objawów:
infekcji bakteryjnych nosa, zatok i błon śluzowych
infekcji grzybiczych nosa, zatok i błon śluzowych
kataru
zatkanego nosa
wysuszonej śluzówki nosa
trudności w oddychaniu
Ponadto preparat Nanovix Silver Katar wzmacnia, oczyszcza i pielęgnuje błony śluzowe osób przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych i o niskiej wilgotności powietrza.

Ostrzeżenia

Unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości zaprzestać stosowania. Nie należy używać po upływie terminu ważności.

Przeciwwskazania:
Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Do stosowania bez ograniczeń wiekowych.

Waga

Objętość netto: 20 ml

Producent

Salvum Lab Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Sobieskiego 53
58-500 Jelenia Góra

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.