Flaem RhinoClear Sprint, nebulizator przenośny do nosa, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

195,99

O produkcie: Flaem RhinoClear Sprint, nebulizator przenośny do nosa, 1 sztuka

100022044

Opis

Rhino Clear SPRINT to irygator do nosa zaprojektowany specjalnie w celu irygacji i utrzymania higieny jam nosowych dorosłych i dzieci. Można wykorzystywać go do irygacji z roztworami soli, jak również roztworów leków stosowanych w terapii wziewnej.


Właściwości

- Mobilny - Dzięki zastosowaniu baterii, irygator jest w pełni mobilnym samodzielnym urządzeniem.
- Irygacja - Rhino Clear SPRINT jest przeznaczony do nebulizacji roztworu wody w irygacji jam nosowych, zbierając roztwór, który gromadzi się w specjalnej komorze zbiorczej będącej częścią irygatora do nosa. Może być stosowany z roztworami soli (izotonicznymi, hipertonicznymi i wodami termalnymi) lub z roztworami leków używanych w terapii wziewnej, według zaleceń lekarza.
- Ergonomiczność - Ergonomiczna pompka irygatora tworzy wygodny uchwyt wyposażony w przycisk aktywujący nebulizację.
- Dopasowanie - Rhino Clear SPRINT ma możliwość nałożenia 3 różnych nasadek nosowych w celu lepszego dostosowania irygatora do jam nosowych pacjenta.


Tabela

MarkaFLAEM
Tryb pracyciągły
Głośnośćbrak danych
Maksymalna podawana objętość leku15 ml
Waga urządzenia185 g
Wymiary7 x 6 x 15,5 cm
ZasilanieBaterie

Przeznaczenie

Rhino Clear SPRINT stosuje się do fizjologicznej irygacji jam nosowych (roztworem soli fizjologicznej lub wodą termalną). Pomaga higienie jam nosowych u dzieci. U dorosłych ułatwia wykonywanie fizjologicznych irygacji nosa i może być stosowany przed terapią wziewną dróg oddechowych by wspomóc podawanie leku.

Rhino Clear SPRINT stosuje się do irygacji leczniczej: podawanie leków z użyciem irygatora musi poprzedzać konsultacja z lekarzem lub farmaceutą, który określa rodzaj leku, dawkowanie i okres leczenia.


Producent

Flaem

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.