NeilMed Sinus Rinse dla dzieci - 120 saszetek uzupełniających

78,84
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005111

Produkt jest jedynie uzupełnieniem zestawu - zawiera 120 saszetek preparatu- nie zawiera butelki.

Dystrybutor

Elektro-Oxigen Polska Sp. z o.o., 02-531 Warszawa, ul. Łowicka 50/15

Producent

NeilMed Pharmaceuticals, Inc.

Jak stosować

1.Umyć ręce. Czystą butelkę napełnić ciepłą, przegotowaną wodą do miejsca oznaczonego przerywana linią. Można podgrzać butelkę z woda w mikrofalówce, ale nie dłużej niż 5 sekund, aby uniknąć nadmiernego nagrzania wody i zniszczenia butelki.
2.Przeciąć róg saszetki z mieszanką NeilMed i wysypać jej zawartość do butelki. Nałożyć nakrętkę z rurką na otwór w butelce, dokładnie zakręcić, następnie zatkać palcem otwór w nakrętce i wstrząsnąć butelką w celu rozpuszczenia mieszanki.
3.Stanąć przy umywalce, pochylić się i nachylić głowę. Trzymając usta otwarte i nie wstrzymuj oddechu, przyłożyć otwór w nakrętce butelki do dziurki od nosa. Delikatnie ścisnąć butelkę, tak aby roztwór dostał się do nosa i wypłynął drugą dziurką, odpowiada to 1/2 objętości butelki. Nie należy połykać roztworu.
4.Po zakończeniu płukania jednej dziurki delikatnie wydmuchać powietrze przez nos, aby nie spowodować nadmiernego nacisku na błonę bębenkową. Jeśli roztwór dostanie się do gardła, należy je wypłukać.
5.Powtórzyć krok 3 i 4 przy płukaniu drugiej dziurki. Pozostałą ilość roztworu wylać. Przed każdym płukaniem należy zrobić świeży roztwór. Przepłukiwac nos raz lub dwa razy dziennie, albo wg wskazań lekarza.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.