Neno Due, laktator dwufazowy, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

285,00

O produkcie

100021561

Neno Due to podwójny, bezprzewodowy laktator elektroniczny.

Właściwości

Laktator Neno Due pozwali na zaoszczędzenie czasu poprzez odprowadzenie mleka z dwóch piersi w tym samym czasie. W zestawie laktatora znajdziesz dwie butelki, dzięki czemu możesz zacząć korzystanie z urządzenia tuż po wyciągnięciu z pudełka.
Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi służącemu cofaniu się mleka w obiegu pompki mleko dłużej zachowywało swoją świeżość.

Producenci mieli świadomość jak istotny jest komfort i przyjemność, stąd też wykorzystali japoński silikon, który zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka, dbając tym samym o Twój komfort. Producenci nie wykorzystali natomiast BPA, tak więc laktator jest bezpieczny w użyciu.

W zestawie Neno Due oprócz laktatora znajdziesz nie tylko samo urządzenie, ale również butelki na mleko jak i pasujące do nich smoczki.

Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Due pobudza gruczoły mleczne w piersiach zapewniając lepszy przepływ mleka.

Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Jeśli zapomnisz o wyłączeniu urządzeniu, nie przejmuj się, gdyż wyłączy się on automatycznie po 30 minutach.

Producent

KGK TRADE sp. z o.o. sp.k
ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.