Neo-angin spray(14,58 mg+ 2,92 mg+ 0,87 mg)/ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,89

Klienci kupili również

O produkcie: Neo-angin spray(14,58 mg+ 2,92 mg+ 0,87 mg)/ml

100003715

Opis

Preparat stosowany w zakażeniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Działanie

Substancje czynne zawarte w preparacie wykazują działanie bakteriobójcze na większość Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii wywołujących infekcje w jamie ustnej i gardle, a także przeciwgrzybiczym na grzyby powodujące pleśniawki. Neo-angin ma przyjemny smak i jest dobrze tolerowany.

Wskazania

Neo-angin spray jest zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk.

Przeciwwskazania

Nie stosować przy nadwrażliwości na składniki preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 6-ciu lat. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dawkowanie

Rozpylać preparat na miejsca zmienione chorobowo kilkakrotnie w ciągu dnia (do 6 razy na dobę), każdorazowo dwukrotnie naciskając głowicę. Każde naciśnięcie głowicy uwalnia dokładnie odmierzoną dawkę leku. Dwukrotne rozpylenie leku odpowiada jednej dawce.

Skład

1 ml płynu zawiera substancje czynne: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 14,58 mg, p-pentylo-m-krezol 2,92 mg, mentol 0,87 mg oraz substancje pomocnicze: olejek z anyżu gwiaździstego, olejek miętowy, etanol, glikol propylenowy.

Producent

Divapharma GmbH

Typ produktu

Lek bez recepty

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.