Neobianacid, nadkwasność i refluks, łagodzi pieczenie, tabletki do ssania, 15 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,76

O produkcie: Neobianacid, nadkwasność i refluks, łagodzi pieczenie, tabletki do ssania, 15 tabletek

100008861

Opis

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks - tabletki do ssania. łagodzi pieczenie chroni błonę śluzową 100% naturalny

Właściwości

Wyrób medyczny Neobianacid Nadkwaśność i Refluks tworzy aktywną barierę, która wspomaga fizjologiczne mechanizmy obronne żołądka i przełyku, dzięki synergii naturalnych kompleksów molekularnych. Produkt nie hamuje wydzielania kwasu solnego, pozostawiając fizjologiczne pH, przez co charakteryzuje się dużym profilem bezpieczeństwa. Dzięki podwójnemu działaniu, ochronnemu i przeciwzapalnemu, bariera uformowana przez Neobianacid tworzy na błonie śluzowej odcinka żołądkowo-przełykowego, mikrośrodowisko terapeutyczne dla gojenia zmian.
NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks może być używany profilaktycznie w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych / przeciwbólowych, okresy stresu psycho-fizycznego, przesilenia sezonowe, niewłaściwe odżywianie i styl życia). Poliprotect, kompleks molekularny dzięki swym właściwościom mukoadhezyjnym odtwarza ochronne działanie śluzu fizjologicznego.

Skład

Substancje czynne: Poliprotect - synergiczny kompleks molekularny polisacharydów* (uzyskanych z Aloe vera, Malva sylvestris i Althea oficinalis) i naturalnych minerałów Limestone i Nahcolite . Mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny>20.000 Dalton) ≥ 7,6 % (40 mg na tabletkę), frakcja flawonoidowa* (uzyskana z Matricaria recutita i Glycyrrhiza glabra ). Zawiera ponadto: cukier trzcinowy*, gumę arabską, naturalny aromat miętowy.

Jak stosować

1 tabletka w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.Od 6 roku życia: 1 tabletka w razie potrzeby.W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego i dyspepsji: 1 tabletka po głównych posiłkach i 1 wieczorem. We wszystkich przypadkach, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie, również w małych odstępach czasowych. Produkt może być zażywany również przez długi czas.

Przeznaczenie

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks wskazany jest do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka, takich jak pieczenie, ból, refluks żołądkowo‑przełykowy i zapalenie żołądka. Wskazany jest w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak pieczenie, uczucie ciężkości i wzdęcie.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników.
Może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Dystrybutor

Aboca Polska Sp. z o.o.
Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

Producent

Aboca S.p.A. Societa Agricola

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.