Neovit C 1500, suplement diety, smak agrestowy, 20 tabletek musujących

500,00
Darmowa dostawa

O produkcie

100017271

NeoVit C 1500 o smaku agrestowym, to suplement diety zawierający witaminę C.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze 0°C-25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić od wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Kobiety w ciąży lub karmiące powinny skonsultować się z lekarzem. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Producent

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY "GALENA"

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Skład

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglan sodu, kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja wiążąca: sorbitol; aromat naturalny; substancja wiążąca; glikol polietylenowy; barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin; koncentrat soku z agrestu; substancja słodząca: sukraloza; barwnik: ryboflawina. Zawiera substancje słodzące.

Jak stosować

Tabletki musujące do rozpuszczanie w wodzie.

Tabela

Składnik 1 tabletka RWS
Witamina C 1500 mg 1875%

Waga

Masa netto: 76 g (20 tabletek po 3,8 g).

Właściwości

NeoVit C 1500 smak agrestowy to suplement diety zawierający witaminę C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a także zwiększa przyswajanie żelaza.

- produkt bezglutenowy,
- odpowiedni dla wegan,
- nie zawiera laktozy.

Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.