Nestle Nan Care Flora Support, suplement diety, 14 saszetek

Marka: NAN

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

72,19

O produkcie

100033872

Nestle Nan Care Flora Support to suplement diety dla niemowląt po 12 miesiącu życia.

Tabela

Na porcję: 2 saszetki
2’-fukozylolaktoza 1,0 g
Lakto-N-neotetraoza 0,5 g
L.rhamnosus (CGMCC 1.3724) 1x10⁹ CFU

Skład

Składniki: maltodekstryna, 2'-fukozylolaktoza (2'FL) (zawiera laktozę), lakto-N-neotetraoza (LNnT) (zawiera laktozę), kultury bakterii L. rhamnosus (CGMCC 1.3724)

Jak stosować

Dodaj całą zawartość jednej saszetki do mleka modyfikowanego lub innego napoju (minimum 50 ml). Mieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku i bezpośrednio po przygotowaniu podaj dziecku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 saszetki na dzień.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut mleka kobiecego, zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przed użyciem zasięgnij porady lekarza. Przechowuj w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Stosowanie suplementu nie jest wskazane tego samego dnia, co karmienie piersią lub innym pokarmem zawierającym 2'-fukozylolaktozę (2'FL) i/lub lakto-N-neotetraozę (LNnT).


Przechowuj w temperaturze pokojowej (max 25°C) w chłodnym i suchym miejscu. Unikaj ekspozycji produktu na źródło ciepła, światło oraz kontakt z wodą.

Waga

Masa/objętość netto: 1,5 g x 14 saszetek

Producent

NESTLE
Domaniewska 32
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.