Nexcare ColdHot Therapy Pack Flexible, kompres żelowy, 11 cm x 23,5 cm, 1 sztuka

Marka: NEXCARE
Dostępny
52,75

O produkcie

100020062

Kompres Nexcare ColdHot Therapy Pack Flexible zapewnia powierzchniowe zimno lub ciepło. Zimno pomaga zmniejszyć obrzęk, stan zapalny i ból. Ciepło pomaga zmniejszyć ból, uspokaja i odpręża. Żel jest nietoksyczny i bezpieczny dla całej rodziny.

Właściwości

- Naturalne leczenie bez stosowania leków
- Zimno pomaga złagodzić obrzęki, stany zapalne i ból
- Ciepło pomaga zmniejszyć ból, uspokaja i odpręża
- Kompres wielokrotnego użytku z nietoksycznym żelem – bezpieczny dla całej rodziny
- Nie zawierają lateksu

Naturalna terapia zimnem i ciepłem. Kompresy mogą być używane na zimno lub na gorąco i są rozwiązaniem dla osób preferujących terapię naturalną bez stosowania leków.

Jak stosować

Żeby schłodzić kompres, wystarczy włożyć go do lodówki lub zamrażarki, a do w celu podgrzania można włożyć go do gorącej wody lub kuchenki mikrofalowej.

Zagnieść jak ciasto, aby równomiernie rozprowadzić ciepło. Przed przyłożeniem do ciała należy zawsze włożyć kompres żelowy do dostarczonego pokrowca lub owinąć czystym ręcznikiem.

Trzymać okład tak długo, dopóki jest to komfortowe. Kompres żelowy należy podgrzać ponownie, kiedy osiągnie temperaturę pokojową.

W zestawie z kompresem znajduje się specjalny pokrowiec ochronny umożliwiający szybkie, wygodne i bezpieczne przyłożenie do ciała.

Przeznaczenie

Okłady na zimno stosować na skręconą kostkę, napięte mięśnie nóg/ramion po zajęciach sportowych, obrzęki w wyniku kontuzji np. kolana, zerwane więzadła.

Okłady na ciepło stosować w przypadku skurczu mięśni ręki/dłoni na skutek powtarzanego ruchu (np. podczas gry w tenisa lub golfa), kolan lub ogólnej sztywności mięśni nóg, łagodnych stanów zapalnych i reumatycznego zapalenia stawów (np. zapalenia stawów nadgarstka).

Producent

3M Poland Sp. z o.o.
al. Katowicka 117, Kajetany
05-830 Nadarzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.