Noble Healt Kurkuma i Piperyna + Imbir, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
38,54

O produkcie

100045241

Noble Healt Kurkuma i Piperyna + Imbir, suplement diety, 60 kapsułek to preparat, którego składniki wspierają trawienie oraz regulują poziom cukru we krwi. 

Właściwości

  • Nie zawiera substancji wypełniających.
  • Produkt odpowiedni dla wegan.

Kurkuma i pieprz czarny to 2 cenione substancje, które połączyliśmy jakiś czas temu w jednym produkcie. Teraz udoskonaliliśmy tę formułę i dodaliśmy do niej dawkę imbiru. Kurkuma i pieprz czarny wspomogą pracę układu trawiennego, a imbir pomoże zachować prawidłowy poziom cukru we krwi. Pieprz czarny dodatkowo pomoże Ci zadbać o wagę.

Ekstrakt z pieprzu czarnego:
* wspiera apetyt i trawienie
* wspomaga układ odpornościowy
* ma wpływ na kontrolę masy ciała
 
Ekstrakt z ostryżu długiego
* wspomaga trawienie
* wspomaga pracę wątroby i dróg żółciowych
* przyczynia się do lepszego trawienia tłuszczu
 
Ekstrakt z kłącza imbiru
* wspomaga zachowanie prawidłowego poziomu cukru we krwi

Tabela

Składniki aktywne Zawartość w 2 kapsułkach:
Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego 300 mg
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, w tym:
piperyna
100 mg
10 mg
Ekstrakt z kłącza imbiru 100 mg

Skład

Składniki: ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa), substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale Roscoe).

W naszych produktach nie ma przypadkowych składników – każdy z nich spełnia określoną, ważną funkcję. Hydroksypropylometyloceluloza to substancja pochodzenia roślinnego i główny budulec kapsułki. Jak widzisz postaraliśmy się, by w składzie nie było żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego – po to by produkt był odpowiedni dla wegan.

Jak stosować

Doustnie. 

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Dystrybutor

Noble Health Sp. z o.o.
ul. Franciszka Legackiego 7
26-600 Radom 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.