Nivelazione Skin Therapy Protect, ochronny spray do stóp i paznokci, 150 ml

18,45
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017469

Ochronny spray do stóp i paznokci przeznaczony jest dla osób ze skłonnością do nadmiernej potliwości, wspomagająco w profilaktyce oraz w łagodzeniu objawów infekcji grzybiczych.

Ostrzeżenia

PRZECIWWSKAZANIA:
nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nie stosować w przypadku dyshydrozy (sucha, wyjątkowa cienka i pergaminowa skóra wywołana niedokrwieniem stóp.

OSTRZEŻENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
wyrób przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wątpliwości lub pojawienia się na stopach niepokojących zmian należy skonsultować się z lekarzem.

Producent

Instytut dermokosmetyków Ideepharm Sp. z o.o.
Jugowicka 10
Kraków

Przeznaczenie

Profilaktyka oraz łagodzenie objawów infekcji grzybiczych paznokci i skóry stóp z nadmierną potliwością

Skład

Ethyl Alcohol, Glycerin, Diatomaceous Earth (Diatomite), Caproyl And Lauroyl Lactylate Sodium Salt, Triethyl Citrate, Fragrance, Propane, Butane, Isobutane.

Jak stosować

Preparat należy aplikować na czystą i osuszoną skórę stóp, szczególnie w miejscach takich, jak przestrzeń miedzy palcami. Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat rozpylić na skórę stóp oraz paznokcie z odległości około 15-20cm i zaczekać do wyschnięcia. Nie wdychać. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Zarówno przed, jak i po aplikacji preparatu dokładnie umyć ręce. Należy pamiętać o prawidłowej higienie całego ciała u osób z objawami grzybicy stóp

Waga

Masa/objętość netto: 150 ml

Właściwości

Preparat pochłania nadmierną ilość wydzielanego potu, a tym samym tworzy środowisko niesprzyjające rozwojowi organizmów patogennych. Tworzy unikalną barierę ochronną, która zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji na inne obszary skóry oraz paznokci.

JUŻ OD PIERWSZEJ APLIKACJI:
- pochłania nadmierną ilość wydzielanego potu
-łagodzi uczucie świądu i pieczenia, neutralizuje nieprzyjemny zapach

W WYNIKU REGULARNEGO STOSOWANIA:
-tworzy barierę ochronną oraz warunki niesprzyjające zasiedlaniu się patogenów
- zmniejsza podatność na rozwój infekcji grzybiczych

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.