Biofarmacja No Stress naturalny magnez i witamina B6, 10 szt.

Dostępny
23,21

O produkcie: Biofarmacja No Stress naturalny magnez i witamina B6, 10 szt.

100047113

Opis

Biofarmacja No Stress naturalny magnez i witamina B6, 10 szt. opracowany na bazie organicznego magnezu z wód Morza Martwego przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.


Właściwości

 • Suplement diety w saszetkach.
 • Smak truskawkowy.
 • Dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.
 • Skierowany dla osób z niedoborem magnezu i witaminy B6.
 • Wspiera procesy metaboliczne, adaptacyjne i regeneracyjne.
 • Naturalny skład.
 • Certyfikat jakości i żywności.
 • 10-dniowa kuracja.

Suplement diety Biofarmacja No Stress to naturalny preparat magnezowy o przyjemnym smaku truskawkowym, który wyróżnia się bardzo dobrą przyswajalnością przez organizm człowieka. Unikalna formuła na bazie organicznego magnezu z wód Morza Martwego oraz witaminy B6 opracowana została z myślą o osobach, które zmagają się z ciągłym uczuciem zmęczenia, problemami z koncentracją oraz bolesnymi skurczami mięśni. Preparat ten polecany jest przede wszystkim dla osób intensywnie ćwiczących i trenujących, jak również tych żyjących w dużym napięciu i pośpiechu.

Organiczny cytrynian magnezu zawarty w suplemencie diety No Stress wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i pomaga utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne. Co ważne, przyczynia się on również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez w połączeniu z witaminą B6 pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania organizmu zdrowej, dorosłej osoby na te składniki.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 saszetce RWS*
Jony magnezu
375 mg
100%
Witamina B6 2,8 mg 200%

*RWS – Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki Cytrynian magnezu (pochodzący z wody Morza Martwego), erytrol (substancja słodząca), naturalny aromat truskawkowy, sukraloza (substancja słodząca), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Jak stosować

Wsyp proszek bezpośrednio do ust, pozostaw do rozpuszczenia.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Młodzież od 13 r.ż. I dorośli: 1 saszetka dziennie,
Dzieci od 6 do 12 r.ż.: 1/2 saszetki.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu u dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 6 r.ż, zgodnie z zalecanym spożyciem, wskazany dla pacjentów w celu:
 • zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,
 • wsparcia układu nerwowowego,
 • wsparcia funkcji psychologicznych.

Ostrzeżenia

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C Chronić przed wilgocią.

Ostrzeżenia: Zalecana porcja do spożycia dla dorosłych niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku innego niż zalecane stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecanie stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Wsypując preparat bezpośrednio do ust, wypij więcej wody, aby uniknąć zakrztuszenia się.


Waga

0,033 g netto

Producent

UAB "Netlife"
ul. Obywatelska 45b/13
65-736 Zielona Góra


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.