Noson, spray do nosa z olejem sezamowym, 15 ml. Data ważności 2021-06-30

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

7,71
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

200003270

Noson spray do nosa z olejem sezamowym jest czystym olejem sezamowym, nie zawierającym środków konserwują­cych i zawierającym 100% naturalnych składników.

Ostrzeżenia

-W razie wystąpienia skutków ubocznych należy przerwać stosowanie i zasięgnąć porady lekarza.
-Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu.
-Nie stosować po upływie terminu ważności.
-Nie stosować po upływie miesiąca od pierwszego użycia.
-Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
-Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.


Producent

Oleofarm Sp. z o.o.


Przeznaczenie

Preparat do niwelowania suchości błony śluzowej nosa. Pokrywa tkanki oraz łagodzi podrażnienia, pieczenie i uczucie swędzenia. Przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia oraz dla osób dorosłych.


Skład

składniki: czysty olej sezamowy, naturalne tokoferole


Jak stosować

Zdjąć zatyczkę ochronną, delikatnie włożyć końcówkę aplikatora do otworu nosowego i nacisnąć pompkę, by rozpylić dozę produktu. Powtórzyć dla drugiego otworu nosowego i delikatnie ścisnąć nozdrza. Przed pierwszym użyciem może być konieczne 1-2-krotne naciśnięcie pompki, aby roztwór znalazł się w aplikatorze.


Właściwości

Noson spray do nosa z olejem sezamowym jest czystym olejem sezamowym, nie zawierającym środków konserwują­cych i zawierającym 100% naturalnych składników.Nadaje się doskonale do leczenia suchości błony śluzowej nosa. Pokrywa tkanki oraz łagodzi podrażnienia, pieczenie i uczucie swędzenia.Dzięki właściwościom nawilżającym może być stosowany do zapobiegania suchości błony śluzowej nosa. Czysty olej sezamowy zapewnia długotrwałe działanie ochronne.


Dzienne spożycie

W zależności od potrzeb.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.