Novaclean Zoneclear, antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni, 50 ml

Dostępny
7,21
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018931

Antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni.

Ostrzeżenia

Uwaga:Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty

Producent

Diagnosis
ul. Gen. W. Andersa 38A,
15-113 Białystok

Skład

Substancje czynne:Etanol 700 g/kg

Jak stosować

Spryskać powierzchnię preparatem z odległości około 20 cm aż do całkowitego jej pokrycia, odczekać 30 sekund.

Waga

Masa/objętość netto: 50 ml

Właściwości

Bakteriobójczy i wirusobójczy płyn zalecany do szybkiej dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w kontakcie z żywnością ani paszami. Preparat można stosować do ścian i podłóg w obiektach prywatnych, publicznych, przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej; dezynfekcji blatów, uchwytów, klamek, a także do nieinwazyjnego sprzętu medycznego np. sprzętu rehabilitacyjnego, foteli zabiegowych, aparatury medycznej jak również do sprzętu i akcesoriów kosmetycznych i fryzjerskich.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.