Novama White A, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

Marka: NOVAMA
Dostępny
91,23

O produkcie: Novama White A, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

100021982

Opis

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny, posiadający certyfikat Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia. Rozmiar mankietu: 22 - 33 cm.

Właściwości

Ciśnieniomierz naramienny z certyfikatem Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia.
 • Regularny pomiar ciśnienia to podstawa walki nadciśnieniem tętniczym. W obliczu ryzyka zawału serca, czy udaru mózgu wczesne wykrycie nieprawidłowości ciśnienia pozwala udać się odpowiednio wcześnie do lekarza, kliniki, czy zażyć mocniejsze leki.


  Wiarygodność pomiaru potwierdzona klinicznie.

 • Ciśnieniomierz naramienny to konieczny sprzęt domowy, albo przynajmniej dobry znajomy, z którego pacjenci korzystają u lekarza. Ważne są regularne pomiary ciśnienia i dobór odpowiedniego mankietu. Dzięki mierzeniu ciśnienia w tych samych porach dnia i stanach organizmu jesteśmy w stanie ocenić, czy ciśnienie jest w normie, czy może od niej odstaje.


  Wskaźnik arytmii.

 • Arytmia to zaburzenia rytmu serca, które może bezpośrednio zagrażać życiu. Najczęstsze rodzaje arytmii to np.: migotanie komór, arytmie komorowe i nadkomorowe. Leczenie nieprawidłowej pracy serca to przede wszystkim zmiana trybu życia, przyjmowanie leków oraz zabiegi, np. ablacja RF. Objawy arytmii to: duszność, ból w klatce piersiowej oraz kołatanie serca.


  Uśrednianie 3 pomiarów.

 • Uśrednianie trzech pomiarów daje pewność, że pojedynczy wynik nie był zaburzony chwilowym wahaniami ciśnienia krwi, ani czynnikami zewnętrznymi.


  Mankiet standard 22 - 33 cm.

 • Dopasuje się do większości ramion badanych osób by badanie było dokładne i mogło być wykonywane wielokrotnie.


  Duży ekran XL - 3,3 cale.

 • Duży, czytelny ekran LCD z wyraźnymi, dużymi cyframi ułatwia odczyt pomiaru. Nie trzeba szukać okularów lub prosić o pomoc drugą osobę.


  Pamięć 60 wyników.

 • To taki elektroniczny notes, dzięki któremu możemy przeanalizować stan zdrowia w danym okresie czasu.


  Interpretacja wyniku.

 • Interpretacja wyniku według WHO- czytelna skala umożliwia szybką ocenę ciśnienia. Zmieszczenie się w normie ciśnienia zmniejsza ryzyko udaru o ok. 40%, a ryzyko choroby niedokrwiennej serca zmniejsza się o ok. 25%.


  5 lat gwarancji “Od drzwi Do drzwi”.

 • Jeśli pojawi się problem z urządzeniem można zadzwonić na specjalną infolinię lub napisać. Dzięki rozmowie można znaleźć pomocne rozwiązanie lub nadać kurierem urządzenie do serwisu. W serwisie specjaliści bezpłatnie naprawią lub wymienią urządzenie. Kurier dowozi paczkę z serwisu do twoich drzwi i możesz dalej korzystać z swojego urządzenia.

 • Tabela  Skład

  Zestaw zawiera: ciśnieniomierz, mankiet 22- 33 cm, 4 baterie AA.

  Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz tętna

  Dystrybutor

  Novama Cloud SA
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.