Now Foods Lecithin suplement diety, 400 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

96,78

O produkcie

100016572

Lecithin 1200 mg marki Now Foods zawiera naturalną lecytynę.

Właściwości

Naturalna lecytyna wspomaga wydolność fizyczną i umysłową organizmu. Poprawia pamięć i inne funkcje układu nerwowego. Lecytyna jest zalecana jako uzupełnienie diety w stanach zwiększonego obciążenia fizycznego i psychicznego u osób z osłabioną koncentracją, a także zwiększonym napięciom psychicznym oraz u osób w starszym wieku, dążących do utrzymania prawidłowych zdolności intelektualnych (koncentracja, sprawność myślenia oraz kojarzenia).

Tabela

Zawartość składników czynnych
wykazujących efekt fizjologiczny:
Zalecana dzienna porcja do spożycia:
3 kapsułki
Lecytyna sojowa (wolna od GMO) 3600 mg
Fosfatidylocholina 500 mg

 

Skład

Składniki: Lecytyna sojowa (z oleju sojowego wolnego od modyfikacji GMO); substancje rozpuszczające: woda, gliceryna; składnik kapsułki elastycznej: żelatyna.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:1 kapsułkę 1-3 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w szczelnym oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zaleca się aby kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią decyzję o przyjmowaniu środka skonsultowały z właściwym lekarzem.

Producent

NOW FOODS
S Glen Ellyn Road
Bloomingdae

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.