Peha-Haft, opaska podtrzymująca elastyczna, 8cm x 4m, 1 sztuka (wersja ELR)

Dostępny
8,13

O produkcie: Peha-Haft, opaska podtrzymująca elastyczna, 8cm x 4m, 1 sztuka (wersja ELR)

100022983

Opis

Opaska podtrzymująca elastyczna o niewielkiej rozciągliwości (ok. 80%) i właściwościach kohezyjnych.


Właściwości

Charakterystyka:

  • Wystarczy kilka zwojów, aby pewnie i trwale umocować opatrunek;
  • Pojedyncze zwoje nie marszczą się, nie luzują i nie zsuwają się - nie jest potrzebne dodatkowe zabezpieczenie ani wiązanie, dzięki specjalnej strukturze materiału zwoje bandażu sczepiają się tylko ze sobą, nie przyczepiają się do skóry, włosów, odzieży;
  • Nie uciska nadmiernie i nie ogranicza krążenia krwi ani ruchów stawów;
  • Elastyczny - mocuje opatrunki na obłych częściach ciała;
  • Oddychający - bardzo dobrze przepuszcza powietrze, nie powoduje przegrzania skóry;
  • Nie zawiera lateksu.

Zastosowanie:

Do mocowania wszelkiego rodzaju kompresów i opatrunków, szczególnie na stawach czy głowie. Polecany do podtrzymywania kaniul cewników, czy szyn usztywniających. Do szybkiego zabezpieczania drobnych urazów i otarć.


Skład

Bawełna, wiskoza, poliamid


Przeznaczenie

Do mocowania wszelkiego rodzaju kompresów i opatrunków, szczególnie na stawach czy głowie. Polecany do podtrzymywania kaniul cewników, czy szyn usztywniających. Do szybkiego zabezpieczania drobnych urazów i otarć.


Dystrybutor

Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
Żeromskiego 17,
95-200 Pabianice,
Polska


Producent

Hartmann


Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"data-content-type":"row","data-appearance":"contained","data-element":"main","tag":"div","style":"","children":[{"data-enable-parallax":"0","data-parallax-speed":"0.5","data-background-images":"{}","data-element":"inner","data-pb-style":"64485375269F1","style":"justify-content: flex-start; display: flex; flex-direction: column; background-size: cover; background-attachment: scroll; border-style: none; border-width: 1px; border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; border-bottom-right-radius: 0px; border-bottom-left-radius: 0px; margin: 0px 0px 10px; padding: 10px; background-position: left top; background-repeat: no-repeat no-repeat;","tag":"div","children":[{"data-content-type":"text","data-appearance":"default","data-element":"main","data-pb-style":"64485375269FC","style":"border-style: none; border-width: 1px; border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; border-bottom-right-radius: 0px; border-bottom-left-radius: 0px; margin: 0px; padding: 0px;","tag":"div","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"PEHA- HAFT samomocuj\u0105cy banda\u017c elastyczny o wymiarach 8 cm x 4 m, \u00a0s\u0142u\u017cy do podtrzymywania r\u00f3\u017cnego rodzaju opatrunk\u00f3w.","tag":"none"}]}]}]}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.