Domis nożyczki do paznokci szerokie ostrze typ 50, 1 szt.

Marka: DOMIS
Dostępny
29,99

O produkcie: Domis nożyczki do paznokci szerokie ostrze typ 50, 1 szt.

100052513

Opis

Domis nożyczki do paznokci szerokie ostrze typ 50, 1 szt. wykonane zostały ze stali chirurgicznej z przeznaczeniem do sterylizacji. Ich ręcznie szlifowane ostrza pozwalają na precyzyjne obcinanie twardych, zrogowaciałych i wrastających paznokci.


Właściwości

  • Konstrukcja z wytrzymałej stali chirurgicznej.
  • Odpowiednie do sterylizacji.
  • Przeznaczone do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci.
  • Ręcznie szlifowane, mocne ostrza.
  • Ostrze typu 50.

Nożyczki chirurgiczne do paznokci marki Domis z ostrzami typu 50 to wyrób medyczny opracowany z myślą o pielęgnacji i higienie dłoni oraz stóp. Nożyczki Domis służą do obcinania twardych, wrastających i zrogowaciałych paznokci. Charakteryzuje je specjalnie opracowana konstrukcja z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i odpowiednia do poddawania sterylizacji. Co ważne, nożyczki nadają się do stosowania w suszarce oraz autoklawie.

Charakterystycznym elementem nożyczek chirurgicznych do paznokci Domis z są ręcznie szlifowane, szerokie ostrza typu 50, które pozwalają na dokładne i bardzo precyzyjne obcinanie nawet najtwardszych paznokci. Produkt ten może być używany zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach kosmetycznych, podczas pielęgnacji paznokci z tendencją do wrastania i zrogowaceń. Nożyczki można stosować w przypadku każdego rodzaju płytki paznokciowej. Ich atutem jest także wygodny uchwyt, który zapewnia niezwykły komfort podczas przeprowadzania zabiegów na paznokciach.


Skład

Nożyczki.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.


Przeznaczenie

Nożyczki chirurgiczne przeznaczone do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci.


Ostrzeżenia

Nie stosować instrumentu chirurgicznego w przypadku jego zanieczyszczenia dokładnie oczyścić przed sterylizacją w autoklawie przestrzegać instrukcji używania wytwórcy autoklawu i wytwórcy środków dezynfekujących do dezynfekcji wyrobów medycznych z chirurgicznej stali nierdzewnej przechowywać instrumenty odpowiednio nasmarowane regularnie sprawdzać i dokonywać oględzin wyrobu  używanie instrumentu chirurgicznego w celach lub w sposób inny niż wynikający z jego przeznaczenia może spowodować jego uszkodzenie lub defekt, który może doprowadzić do poważnych obrażeń u pacjenta.


Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.


Dystrybutor

Domis Michael Wolski
ul. Piekarska 50
43-300 Bielsko-Biała


Producent

Ekal Surgical Works Kashmir Road,
Mohallah Ismaillabad,
Pacca Garha 51310 Sialkot,
Pakistan


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.