Nyda, aerozol, 2 butelki po 50 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

128,60

O produkcie

100018658

Nyda, aerozol, 2 butelki po 50 ml

Właściwości

Preparat na wszy i gnidy o udokumentowanej skuteczności. Po zastosowaniu NYDA zahamowane zostaje ryzyko przeniesienia wszy na inną osobę. NYDA eliminuje pasożyty już po jednej aplikacji. Nie zawiera neurotoksycznych insektycydów, jest bardzo dobrze tolerowana przez wrażliwą skórę dzieci. Unikalna formuła ułatwia wyczesywanie martwych pasożytów z włosów.

Potwierdzona skuteczność – wystarczy jedna aplikacja!
Kompleksowe działanie – przeciw wszom i gnidom
Bardzo dobra tolerancja, bez podrażnień skóry
Nie zawiera neurotoksycznych insektycydów
Nie wchłania się i łatwo zmywa z włosów
Ułatwia rozczesywanie włosów i wyczesywanie pasożytów
Zasada działania:Wyrób medyczny NYDA nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia środków insektobójczych. Roztwórzatyka układ oddechowy wszy, larw i szczelnie pokrywa gnidy (jaja wszy). To prowadzi do ich uduszenia. Dzięki takiemu mechanizmowi u insektów nie dochodzi do wytworzenia odporności na działanie preparatu NYDA.

Jak stosować

1. Suche włosy zwilżyć preparatem NYDA i dokładnie go wmasować.
Suche włosy dokładnie spryskać preparatem NYDA i wmasować roztwór, aż pokryje on całkowicie włosy. W ten sposób wszystkie dorosłe wszy, larwy i gnidy zostaną poddane działaniu roztworu, a wyrób medyczny NYDA będzie odpowiednio skuteczny. Niezbędna ilość preparatu zależy od gęstości i długości włosów; z reguły wystarcza połowa zawartości butelki. Należy przy tym szczególnie dokładnie wetrzeć preparat w skórę głowy u nasady włosów i za uszami, ponieważ to tam znajduje się zwykle najwięcej wszy i gnid. Długie i szczególnie gęste włosy należy podzielić na pasma i dopiero w nie wcierać preparat NYDA.

2. Pozostawić preparat NYDA na 1 godzinę na włosach.Jaja wszy (gnidy) są bardzo odporne. Dlatego należy pozostawić preparat NYDA na 1 godzinę na włosach. Po tym czasie nie istnieje już ryzyko zarażenia się.

3. Po 1 godzinie uduszone wszy wyczesać grzebieniem dołączonym do opakowania.
Po 1 godzinie należy dokładnie wyczesać włosy grzebieniem NYDA i w ten sposób usunąć uduszone wszy. Wyrób medyczny NYDA ułatwia wyczesywanie, ponieważ jego specjalny skład sprawia, że nawet długie włosy stają się bardzo łatwe do rozczesania.

4. Umyć włosy zwykłym szamponem.Po 1 godzinie można zmyć preparat NYDA zwykłym szamponem. Ewentualne resztki roztworu pozostałe po pierwszym myciu bez problemu dają się usunąć w trakcie kolejnego mycia włosów.

Dzienne spożycie


Przeznaczenie

Bez ograniczeń wiekowych
Odpowiednia dla kobiet w ciąży i matek karmiących

Waga

Objętość netto: 100 ml

Producent

SIROWA POLAND Sp. z o.o.
Poselska 11,
03-931 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.