o.b. ProComfort Mini tampony, 32 szt.

Marka: O.B.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

28,52

O produkcie: o.b. ProComfort Mini tampony, 32 szt.

100053781

Opis

o.b. ProComfort Mini tampony, 32 szt. przeznaczone są do stosowania w czasie skąpego krwawienia. Unikalna konstrukcja sprawia, że tampony bardzo dobrze dopasowują się do ciała, gwarantując wielogodzinne uczucie komfortu i ochronę przed przeciekaniem.


Właściwości

  • Odpowiednie na dni o skąpym krwawieniu.
  • Niezawodna ochrona przed przeciekaniem.
  • Łatwa aplikacja.
  • Gwarancja przyjemnego uczucia komfortu przez długi czas.
  • Opakowanie z papieru pozyskanego z recyklingu (75% składu).

Tampony o.b. ProComfort Mini opracowane zostały z myślą o kobietach, które potrzebują skutecznej ochrony przed przeciekaniem w czasie skąpego krwawienia. Unikalna formuła bazuje na rewolucyjnej technologii Dynamic Fit™ z 3D Expansion, dzięki której tampony idealnie dopasowują się do ciała i skutecznie przechwytują płyn, kierując go przez specjalnie splecione rowki Fluid-Lock™ do wnętrza i w górę tamponu. Produkt jest pozbawiony szkodliwych chemikaliów (m.in. pestycydów), jak również wybielacza chlorowego, dzięki czemu nie powoduje podrażnień skóry.

Tampony o.b. ProComfort Mini  zapewniają łatwą i szybką aplikację, w czym pomaga dodatkowa, jedwabiście gładka otoczka Silk Touch™. Co ważne, opakowanie tamponów o.b. wykonane zostało w całości z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł, w tym m.in. z papieru pozyskiwanego z recyklingu (co najmniej 75% całkowitego składu). Produkt świetnie sprawdza się w przypadku młodych kobiet, które mają niezbyt obfite miesiączki.


Producent

O.B.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.