OB ProComfort Normal, tampony higieniczne, 16 sztuk

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,30

O produkcie: OB ProComfort Normal, tampony higieniczne, 16 sztuk

100007435

Opis

OB ProComfort Normal, tampony higieniczne. Ilość 16 sztuk.


Właściwości

Tampony OB ProComfort Normal sprawiają, że higiena podczas okresu staje się komfortowa. Można stosować je w dzień i w nocy przez całą miesiączkę. Jest to produkt o średnim stopniu absorpcji, dlatego dobrze sprawdza się podczas dni o umiarkowanie intensywnym lub obfitym krwawieniu. Specjalnie opracowany kształt i materiał umożliwiają wygodniejszą aplikację oraz usuwanie.

Tampony OB ProComfort zapewniają dyskretną ochronę. Nie są wyczuwalne, dlatego pozwalają na wykonywanie różnych aktywności w trakcie menstruacji. Dzięki nim jeżdżenie na rowerze czy pływanie z okresem staną się komfortowe. Podczas ich stosowania wydzielina miesiączkowa jest wchłaniana bliżej źródła, jeszcze we wnętrzu ciała. Pomaga to zmniejszać ryzyko powstawania nieprzyjemnego zapachu czy kłopotliwych plam na bieliźnie lub na odzieży.

  • Unikalna, jedwabiście gładka otoczka SilkTouch zapewnia łatwe stosowanie dla optymalnej wygody.
  • Rewolucyjna technologia DynamicFit z 3D expansion gwarantuje niezawodną ochronę w czasie okresu. Sprawia, że tampon dopasowuje się do ciała i skutecznie wychwytuje płyn, kierując go poprzez splecione rowki do wnętrza i w górę środka zabezpieczającego, zamiast na zewnątrz.
  • Hipoalergiczna formuła pomaga minimalizować ryzyko alergii.
  • Wnętrze tamponu powstało ze składników w 100% pochodzenia naturalnego. Włókna wiskozy zapewniają niezawodną chłonność.
  • Produkt ma w sznureczek, który chroni przed przeciekaniem i pozwala bezpiecznie usunąć tampon.

Tampony OB ProComfort Normal nie zawierają niekorzystnych substancji (zgodnie z OEKO-TEX STANDARD 100), chloru czy składników zapachowych. Są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Ich ultrachłonne włókna spełniają wymogi dotyczące czystości, które są zawarte w Farmakopei Europejskiej dla waty chirurgicznej wykonanej z bawełny i sztucznego jedwabiu.

Jak prawidłowo używać tamponów OB ProComfort Normal?

Przed rozpoczęciem aplikacji umyj ręce. Następnie zdejmij z tamponu przezroczystą folię. Rozwiń sznureczek tak, aby swobodnie zwisał w dół. Następnie wsuń tampon palcem do pochwy, umieszczając go w jej tylnej części. Jeśli jest niewyczuwalny, oznacza to, że został prawidłowo ulokowany. Aby usunąć tampon, wystarczy pociągnąć za sznureczek.

Jak utylizować tampony OB ProComfort Normal?

Tampony OB ProComfort Normal, podobnie jak pozostałe środki higieniczne, powinno się wyrzucać do śmieci zmieszanych. W toaletach publicznych często można znaleźć specjalne pojemniki na tego rodzaju odpady.


Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do stosowania w trakcie miesiączki.

Producent

Johnson & Johnson GmbH

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.