Obesimed Forte, 42 kaspułki

Dostępny
49,94

O produkcie

100023036

Wyrób medyczny zawiwrający składniki wspierające redukcję masy ciała. 

Właściwości

Kapsułki w ciągu godziny od połknięcia absorbują wodę, w żołądku ulegają rozpuszczaniu, a ich zawartość rozszerza się, tworząc stabilną, bardzo lepką masę żelową. Daje to odczucie wypełnienia i zmniejszenia odczuwania głodu. Jednocześnie wyrób zmniejsza indeks glikemiczny posiłków, stabilizuje poziom cukru we krwi i hormonów apetytu, wspiera poprawę wrażliwości na insulinę i wspomaga zmniejszanie poziomu cholesterolu we krwi. Podczas kuracji zaleca się stosować dietę o obniżonej kaloryczności

Skład

Omtec19®, Amylum Solani, Omtec20®, Hypromellose (E464), Oleum Helianthus, Titanium oxide (E171).

Jak stosować

Zaleca się stosować 1-2 kapsułki 3 razy dziennie. Przyjmować należy godzinę przed posiłkiem, popijać minimum szklanką wody. Połykać w całości. Ilość stosowanych kapsułek można zwiększać stopniowo co 3 dni o jedną kapsułkę na posiłek, do momentu znaczącego zmniejszenia uczucia głodu między posiłkami. Maksymalna dawka dzienna wynosi 6 kapsułek. Nie należy stosować preparatu dłużej niż przez 30 dni podczas jednej kuracji. Kurację można wznowić po 4 dniach przerwy.

Przeznaczenie

Preparat dla osób powyżej 18. roku życia z nadwagą większą niż 10kg lub indeksem masy ciała (BMI) 28 lub wyższym. Do stosowania w celu zredukowania masy ciała. Kapsułki mogą być stosowane przez wegetarian, nie zawierają alergenów.

Ostrzeżenia

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej, zdala od wilgoci i światła. Osoby chore na cukrzycę i osoby przyjmujące leki, w tym leki hipoglikemiczne powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu. Wyrób może spowalniać wchłanianie leków, dlatego leki doustne należy przyjmować godzinę przed zastosowaniem preparatu lub cztery godziny po jego przyjęciu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować u dzieci.

Dystrybutor

Aurea Pharma
ul.Kalinowa 11
05-830 Nadarzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.