Octedin, spray do pielęgnacji i ochrony skóry, 50 ml

Dostępny
19,36

O produkcie

100007881

Octedin, spray do pielęgnacji i ochrony skóry, 50 ml to spray do higieny i oczyszczania skóry o właściwościach antybakteryjnych. 

Właściwości

  • Oczyszcza.
  • Chroni. 
  • Pielęgnuje.

Octedin to płyn w formie spray’u do higieny i oczyszczania skóry. Produkt zawiera wyciąg z nagietka, znany ze swojego działania ochronnego, mentol, który odświeża skórę i pozostawia na niej przyjemne uczucie chłodu oraz oktenidynę - składnik o działaniu antybakteryjnym.  
 
Higiena rąk i ciała jest jednym z niezbędnych elementów służących do utrzymania ciała w dobrej kondycji i zdrowiu, stanowi podstawowy środek ograniczający rozprzestrzenianie się mikroorganizmów. Stąd w przypadku korzystania z miejsc publicznych oraz przebywania poza domem i braku możliwości skorzystania z wody i mydła zaleca się użycie płynu do higieny i oczyszczania skóry. 

Skład INCI

Aqua, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-35 Castor Oil, Menthol.

Jak stosować

Octedin należy stosować bezpośrednio na pożądane partie skóry w postaci nierozcieńczonej. Można użyć wacika kosmetycznego. Pokryć obszar całkowicie i równomiernie, pozostawić na około 1 minutę. Nie spłukiwać! Unikać kontaktu z oczami.

Przeznaczenie

Octedin polecany jest w celach higienicznych, do ochrony i pielęgnacji, do przemywania, oczyszczania i odświeżania skóry rąk i ciała, np.: w podróży, samochodzie, na siłowni, wycieczce, a także do pielęgnacji podrażnień skóry, np. po goleniu, depilacji, zabiegach kosmetycznych, ukąszeniu owadów, czy skóry ze skłonnością do trądziku. 

Ostrzeżenia

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C.

Pojemność

50 ml netto

Producent

Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.