Octenilin Cleaning Solution, płyn myjący do higieny zewnętrznych narządów płciowych, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

1,58

O produkcie: Octenilin Cleaning Solution, płyn myjący do higieny zewnętrznych narządów płciowych, 30 ml

100009562

Opis

Płyn myjący do higieny zewnętrznych narządów płciowych, w szczególności przed badaniami lekarskimi oraz w myciu przedzabiegowym i okołoporodowym.

Właściwości

Nie podrażnia, nie uczula, bezbolesny i nietoksyczny względem błony śluzowej,
Ochrania i pielęgnuje skórę,
Redukuje nieprzyjemne zapachy,
Zawiera oktenidynę.


Skład INCI

Aqua, Glycerin, Ethylhexylgycerin, Octenidine HCL.

Jak stosować

Preparat stosuje się na skórę, błonę śluzową bez rozcieńczania. Preparat nie wymaga spłukiwania. W przypadku mycia przedzabiegowego należy zwrócić uwagę na dokładne zwilżenie powierzchni skóry, co najmniej przez 1-2 minuty przed przystąpieniem do dalszych czynności.

Przeznaczenie

Płyn do mycia zewnętrznych narządów płciowych przed badaniem lekarskim (takim jak cewnikowanie, pobieranie materiału diagnostycznego z kanału rodnego) oraz do mycia przedzabiegowego i okołoporodowego

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać do iniekcji lub infuzji. Nie połykać. Nie stosować do płukania pęcherza moczowego. Nie używać łącznie i w połączeniu z innymi mydłami, maściami, olejkami, enzymami, anionowymi tenzydami, gdyż mogą one ujemnie wpływać na właściwości produktu. W przypadku podejrzenia alergii wobec któregokolwiek ze składników preparatu Octenilin antybakteryjny płyn myjący nie powinien być stosowany.

Pojemność

30 ml

Producent

Schuelke

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.