Octenilin Cleaning Solution, płyn myjący do higieny zewnętrznych narządów płciowych, 30 ml

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

1,58
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009562

Płyn myjący do higieny zewnętrznych narządów płciowych, w szczególności przed badaniami lekarskimi oraz w myciu przedzabiegowym i okołoporodowym.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używać do iniekcji lub infuzji. Nie połykać. Nie stosować do płukania pęcherza moczowego. Nie używać łącznie i w połączeniu z innymi mydłami, maściami, olejkami, enzymami, anionowymi tenzydami, gdyż mogą one ujemnie wpływać na właściwości produktu. W przypadku podejrzenia alergii wobec któregokolwiek ze składników preparatu Octenilin antybakteryjny płyn myjący nie powinien być stosowany.

Pojemność

30 ml

Producent

Schuelke

Przeznaczenie

Płyn do mycia zewnętrznych narządów płciowych przed badaniem lekarskim (takim jak cewnikowanie, pobieranie materiału diagnostycznego z kanału rodnego) oraz do mycia przedzabiegowego i okołoporodowego

Skład INCI

Aqua, Glycerin, Ethylhexylgycerin, Octenidine HCL.

Jak stosować

Preparat stosuje się na skórę, błonę śluzową bez rozcieńczania. Preparat nie wymaga spłukiwania. W przypadku mycia przedzabiegowego należy zwrócić uwagę na dokładne zwilżenie powierzchni skóry, co najmniej przez 1-2 minuty przed przystąpieniem do dalszych czynności.

Właściwości

Nie podrażnia, nie uczula, bezbolesny i nietoksyczny względem błony śluzowej,
Ochrania i pielęgnuje skórę,
Redukuje nieprzyjemne zapachy,
Zawiera oktenidynę.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.