Oculocin Propo, krople do oczu, 10 minimsów po 0,5 ml

Dostępny
21,98
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100018010

Właściwości

Krople OCULOCIN PROPO stosuje się do zaczerwienionych, podrażnionych i zmęczonych oczu. Krople przemywają i nawilżają powierzchnię oka przywracając fizjologiczne mechanizmy chroniące przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Skład

Gliceryna, ekstrakt z aloesu (Aloe vera), ekstrakt propolisu, ekstrakt z rumianku (Matricaria chamomilla), sodu chlorek, kwas borowy, sodu tetraboran, disodowy wersenian (EDTA), woda oczyszczana.

Jak stosować

Należy zakraplać 1-2 krople do każdego oka. Zamykany pojemnik jest zalecany do jednorazowego użycia. Jednorazowy pojemnik należy wyrzucić po 24 godzinach po otwarciu.Krople do oczu Oculocin Propo można zakraplać tak często, jak to konieczne. Preparat Oculocin Propo nie zawiera substancji konserwujących. Oculocin Propo może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. W takim przypadku aby uzyskać większą skuteczność preparatu, soczewki należy założyć co najmniej 2 minuty po zakropleniu preparatu.

Ostrzeżenia

W celu uniknięcia przypadkowego zanieczyszczenia nie należy dotykać niczego zakraplaczem pojemnika.Nie przyjmować doustnie. Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C. Nie zamrażać. Nie należy stosować, jeśli w roztworze widoczne są cząsteczki. Nie należy stosować, jeśli fiolka jest uszkodzona lub nieszczelna. Nie stosować po upływie terminu ważności, który jest wydrukowany na opakowaniu i pojemniku po symbolu EXP. Data ważności odnosi się do ostatniego dnia miesiąca. W przypadku gdyby po zastosowaniu preparatu wystąpiło podrażnienie należy skonsultować się z lekarzem. Należy przestrzegać wszystkich wskazówek zawartych na opakowaniu produktu oraz w informacjach dla użytkownika, albo używać zgodnie z zaleceniami lekarza.

Producent

UAB ORIGMED
Raguvos g. 5
Kaunas, Litwa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.