Oftaloz Pro, krople do oczu, 10 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,16
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100036974

Krople do oczu zapewniające długotrwałe nawilżenie i działanie ochronne.

Właściwości

Oftaloz Pro to krople do oczu zapewniające długotrwałe nawilżenie i działanie ochronne, odpowiednie do soczewek kontaktowych. Oftaloz Pro to oparty na karmelozie, sterylny roztwór o fizjologicznym pH, który posiada bardzo silne właściwości nawilżające i ochronne. Oftaloz Pro nie zawiera konserwantów, dzięki zastosowaniu aplikatora z systemem OSD, który umożliwia zachowanie mikrobiologicznej, chemicznej i fizycznej charakterystyki roztworu. Brak konserwantów pozwala na stosowanie roztworu przez osoby noszące soczewki kontaktowe bez konieczności ich wyjmowania. 

Skład

Składniki: 1% karmeloza sodowa (karboksymetyloceluloza), kwas borowy, dziesięciowodny tetraboran sodu, chlorek sodu, woda do wstrzykiwań. Bez konserwantów. 

Jak stosować

Przed pierwszym podaniem oderwać plombę. Zdjąć zatyczkę ochronną i otworzyć butelkę. Wkroplić 1-2 krople do każdego oka, delikatnie ściskając butelkę. Przed nałożeniem zatyczki na pojemnik wstrząsnąć butelką, aby usunąć pozostałości kropli, starając się przy tym nie dotykać niczego końcówką aplikatora, w tym oka lub palców. Po użyciu zamknąć butelkę. Zawartość należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od daty pierwszego otwarcia. 

Przeznaczenie

Nawilżenie i ochrona oczu.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować po upływie daty ważności podanej na pudełku i etykiecie butelki. 

Waga

10 ml netto

Producent

VERCO S.A.
Ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 6U
01-015 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.