Oilatum Baby, emulsja do kąpieli, 500 ml + 500 ml

Marka: OILATUM

Emulsja do kąpieli dla dzieci, 2 w 1 - jednocześnie myje i nawilża.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

74,32

O produkcie: Oilatum Baby, emulsja do kąpieli, 500 ml + 500 ml

100009202

Opis

Zestaw Promocyjny Oilatum Baby:
Emulsja do kąpieli od 1 dnia życia
Drugi Produkt 75% Taniej


Właściwości

Emulsja Oilatum Baby to 2 w 1 (jednocześnie myje i nawilża), dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego stosowania mydeł czy oliwek bezpośrednio po kąpieli. Środek ma doskonałe właściwości myjące i pH neutralne dla skóry. Wystarczy jedna nakrętka 15 ml na kąpiel. Emolienty zawarte w Oilatum Baby tworzą cienką warstwę na skórze dziecka, która chroni ją przed wysuszeniem i zapobiega podrażnieniom z zewnątrz. Prosta oparta na niewielkiej ilości składników formuła Oilatum Baby minimalizuje ryzyko uczuleń i umożliwia stosowanie emulsji już od 1 dnia życia.

Skład INCI

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, PEG-8 Dilaurate, Cetyl Acetae, PEG-40 Sorbitan PEtrolate, Stearyl Acetate, Oleyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol.

Jak stosować

Do wypełnionej wodą wanienki dodać 1-2 nakrętki emulsji Oilatum. Zanurzone ciało delikatnie masować dłonią lub przeznaczoną do tego myjką. Po zakończeniu kąpieli delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem.

Przeznaczenie

Emulsja Oilatum Baby przebaczona jest do codziennej kąpieli dzieci już od 1 dnia życia. Emulsja posiada doskonałe właściwości myjące oraz pH neutralne dla skóry.

Pojemność

500 ml + 500 ml

Producent

Stiefel

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.