Oleofarm D-Vitum forte 2000 j.m., aerozol, suplement diety, 6 ml

Dostępny
22,69

O produkcie: Oleofarm D-Vitum forte 2000 j.m., aerozol, suplement diety, 6 ml

100049025

Opis

Oleofarm D-Vitum forte 2000 j.m., aerozol, suplement diety, 6 ml to preparat, który zawiera witaminę D3 w oleju MCT. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.


Właściwości

  • Witamina D w postaci aerozolu.
  • Dla osób dorosłych.
  • Zawiera około 100 porcji w opakowaniu.
  • Z wygodną pompką dozującą.
  • 1 naciśnięcie pompki dozującej to jedna dzienna porcja.
  • Suplement diety.

D-Vitum forte 2000 j.m. aerozol zawiera w składzie witaminę D3, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Dodatkowo wpomaga prawidłowe wchłanianie/wykorzystywanie wapnia i fosforu, utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowegoWitamina D zawarta w produkcie rozpuszczona jest w oleju MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha).


Tabela

Składniki 1 naciśnięcie pompki % RWS*
Witamina D3 50 µg (2000 j.m.) 1000%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3) oraz przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.


Jak stosować

Na buteleczkę z preparatem należy zamontować pompkę dozującą dołączoną do opakowania. Co ważne, pompka pozwala na precyzyjne odmierzenie właściwej do spożycia porcji produktu. Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę aż do pojawienia się pierwszej dozy.

Osoby dorosłe – 1 naciśnięcie pompki dozującej jeden raz dziennie bezpośrednio do ust lub do posiłku.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli – 1 naciśnięcie pompki dozującej.


Przeznaczenie

Preparat D-Vitum forte 2000 aerozol przeznaczony jest dla osób dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementów diety nie można stosować jako substytutów (zamienników) zróżnicowanej diety. Natomiast utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Ostrzeżenie:
Przed zastosowaniem produktu D-Vitum forte 2000 aerozol należy wykonać badanie 25-(OH)D we krwi oraz skonsultować wynik badania z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu oraz chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia buteleczki.


Waga

6 ml netto


Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.