Oleofarm D-Vitum forte 2000 j.m. K2, aerozol, suplement diety, 6 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

47,99

O produkcie

100049009

Oleofarm D-Vitum forte 2000 j.m. K2, aerozol, suplement diety, 6 ml to preparat, który zawiera witaminę D3 oraz witaminę K2 MK-7 w oleju MCT.

Właściwości

  • Tylko 1 naciśnięcie pompki dozującej dziennie.
  • Witamina D3 i witamina K2 MK7 w postaci aerozolu.
  • Suplement diety.

Witaminy, zawarte w suplemencie diety D-Vitum forte 2000 K2 aerozol, rozpuszczone są w oleju MCT, który wyróżnia się unikalnym procesem ich trawienia i wchłaniania. Dzięki tej formule są one wchłaniane bezpośrednio z komórek nabłonka jelitowego, a później transportowane żyłą wrotną prosto do wątroby. Proces trawienia tłuszczów MCT przebiega znacznie szybciej, gdyż nie wymaga obecności lipazy i żółci.

Witaminy D3 i K2 pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Jedna butelka D-Vitum forte 2000 K2 w aerozolu to aż 100 dziennych porcji witaminy D3 i K2.

Skład

Składniki: olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli, menachinon (witamina K2) oraz cholekalcyferol (witamina D3).

Jak stosować

Na buteleczkę z preparatem należy zamontować pompkę dozującą dołączoną do opakowania. Pompka pozwala na precyzyjne odmierzenie właściwej do spożycia porcji produktu. Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę aż do pojawienia się pierwszej dozy.

Dorośli – 1 naciśnięcie pompki dozującej jeden raz dziennie bezpośrednio do ust lub do posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci od 1. roku życia i dorośli – 1 naciśnięcie pompki dozującej.

Przeznaczenie

Preparat D-Vitum forte 2000 K2 aerozol polecany jest osobom dorosłym.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Uwaga!

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu D-Vitum forte 2000 K2 aerozol skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy zużyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia buteleczki.

Waga

6 ml netto

Tabela

Składniki 1 naciśnięcie pompki % RWS*
Witamina K2 MK-7 75 µg 100%
Witamina D3 50 µg (2000 j.m.) 1000%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.