Olimp Innovum Biotinum Fast, suplement diety, 30 tabletek

Suplement diety zawiera biotynę, która wspomaga zdrowy wygląd skóry.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,57

O produkcie: Olimp Innovum Biotinum Fast, suplement diety, 30 tabletek

100011540

Opis

Suplement diety zawierający biotynę w innowacyjnej formie tabletki ODT o smaku ananasowym, ulegającej rozpadowi w jamie ustnej

Właściwości

Innovum Biotinum Fast to preparat zawierający 5 mg biotyny w innowacyjnej formie tabletki ODT o smaku ananasowym, ulegającej rozpadowi w jamie ustnej, co pozwala na szybsze uwolnienie i wchłonięcie tej substancji w porównaniu do klasycznych form (tabletka/kapsułka). Dzięki formie ODT nie jest konieczne połykanie tabletki i popijanie jej wodą.Biotyna pomaga zachować zdrową skórę i zdrowe włosy.

Tabela

1 tabletka zawiera 5 mg biotyny (10000% RWS - referencyjna wartość spożycia).

Skład

Składniki: substancje wypełniające – mannitol, skrobia kukurydziana; izomalt; D-biotyna – biotyna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromat, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja słodząca – sukraloza.

Jak stosować

Spożywać wraz z posiłkiem, po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Dzienne spożycie

porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka raz dziennie.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych dbających o piękny i zdrowy wygląd skóry i włosów.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.Nie należy spożywać innych preparatów zawierających biotynę.
Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących. W przypadku wystąpienia bólu głowy, pokrzywki, reakcji alergicznych, wysypki przerwać stosowanie. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

nd

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu